Kasy fiskalne do sprzedaży gazu

Zgodnie z obowiązującym prawem sprzedaż gazu płynnego musi być rejestrowana przy pomocy urządzeń fiskalnych i każdy przedsiębiorca zajmujący się tego typu działalnością, musi wyposażyć się w urządzenie odpowiedniej klasy – w firmie fiscash.com.pl zamówisz najnowsze kasy fiskalne do sprzedaży gazu, łączące się zdalnie z CRK. Obowiązek zakupu kasy fiskalnej odnosi się do wszystkich właścicieli stacji paliw.
 

Nowa generacja kas raportujących o transakcjach do CRK

Zgodnie z nowymi przepisami prawa stopniowo kolejne branże obejmowane są obowiązkiem rejestracji sprzedaży przy pomocy urządzeń fiskalnych komunikujących się w sposób zdalny z Centralnym Repozytorium Kas (CRK). Nowoczesne kasy fiskalne dla sprzedawców gazu oraz wszystkich właścicieli stacji paliw są obowiązkowe od 1 stycznia 2020 roku. W związku z tym, do naszej oferty wprowadziliśmy kilkanaście różnych modeli urządzeń wyposażonych w moduły łączności internetowej, dostosowanych do nowych wymogów prawa. Na liście dostępnych produktów znajdują się kasy fiskalne do sprzedaży gazu z modułem WiFi, kartą sieciową umożliwiającą podłączenie kasy bezpośrednio do komputera i transmisję danych przez sieć LAN oraz z modemem 3G i kartą SIM (zwykle opłacona na kilka lat). Co warte podkreślenia, prezentowane kasy fiskalne dla sprzedawców gazu są urządzeniami niezwykle kompaktowymi, nowoczesnymi, wygodnymi w obsłudze, charakteryzującymi się małą awaryjnością. Sprzedajemy sprzęt wyłączenie sprawdzonych producentów. Znajdziesz w tym miejscu wybrane modele kas fiskalnych online takich marek jak Posnet, Fawag, Elzab czy Farex.
 
Jeśli prowadzisz stację paliw i zajmujesz się sprzedażą gazu płynnego, zapoznaj się z naszą ofertą na nowoczesne kasy fiskalne online. Zamówisz u nas najlepsze kasy fiskalne do sprzedaży gazu, które z powodzeniem możesz wykorzystać również w innych rodzajach prowadzonej działalności. To uniwersalny, niezwykle nowoczesny sprzęt zgodny z obowiązującymi wymogami prawa. Co ważne, świadczymy kompleksowe usługi serwisowe związane z instalacją kas oraz ich naprawami.
AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA

Filtrowanie

Cena
oddo
Wersja
edata online
mobile online
Komunikacja z internetem
Zastosowanie
Producent
zamknij