Kasy Fiskalne

Oferujemy niezawodne i tanie kasy fiskalne dla każdej firmy. Właścicielom sklepów, restauracji, zakładów fryzjerskich, firm budowlanych i wielu innych polecamy nowoczesne kasy fiskalne od najlepszych polskich producentów. Kasa fiskalna to niezawodny, prosty w obsłudze, a przy tym przystępny cenowo sprzęt do rejestracji sprzedaży towarów i usług, przystosowany do drukowania poświadczających taką sprzedaż paragonów. Znajdziesz w tym miejscu urządzenia różnych typów, od niewielkich kas przenośnych, przez tradycyjne i systemowe, a na kasach online kończąc. Jeżeli chodzi kasy fiskalne, cena nie jst wygórowana, a nasz sklep posiada asortyment wielu renomowanych firm.

Profesjonalna kasa fiskalna dla każdego biznesu

Niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej, jeśli tylko potrzebujesz urządzenia do rejestracji sprzedaży towarów lub usług, z funkcją druku paragonów, skorzystaj z naszej oferty. Sprzedajemy markowe kasy fiskalne mobilne – na targ, festyn lub parking, średniej wielkości i systemowe – idealne do sklepów i hurtowni, a także wymagane przez prawo w niektórych rodzajach działalności, łączącą się zdalnie z Centralnym Repozytorium Kas, nowoczesne kasy fiskalne online – obowiązkowe m.in. dla lekarzy, firm budowlanych, warsztatów samochodów, hoteli i lokali gastronomicznych, gabinetów kosmetycznych, salonów urody i zakładów fryzjerskich.

Wybierając prezentowane modele urządzeń, masz pewność zakupu sprawdzonego sprzętu z gwarancją dostępu do fachowego serwisu. W ofercie sklepu fiscash.com.pl znajdziesz jedne z najlepszych kasy fiskalnych znanych i cenionych na polskim rynku producentów, w tym takich marek jak Posnet, Elzab, FaWag czy Edata. To sprzęt o nowoczesnej konstrukcji, wykorzystujący mnóstwo wypróbowanych rozwiązań ułatwiających jego codzienną obsługę, wpływających na komfort pracy i bezawaryjne działanie urządzenia w perspektywie wielu lat intensywnego użytkowania. Co warte podkreślenia, w sklepie czekają na Ciebie nie tylko prezentowane kasy fiskalne, ale także wiele innych dedykowanych tej kategorii sprzętu akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych.

Sprawdź nasze propozycje i zamów kasę fiskalną o parametrach technicznych dopasowanych do specyfiki prowadzonego biznesu. Zapraszamy!

Mobilne kasy fiskalne

W nasze ofercie znajdują się wygodne, funkcjonalne, kompaktowe, a do tego tanie kasy fiskalne przenośne. Najmniejsze z urządzeń bez problemu  można zmieścić w kieszeni.

Kasy fiskalne dla średnich firm

Urządzenia o zwiększonej ilości funkcji,  nadal w korzystnych cenach. Idealnie sprawdzą się np: w  barach, sklepach spożywczych, kioskach. Cechuje je wysoka wydajność, znakomita jakość i długa żywotność.

Kasy fiskalne dla dużych firm

Najbardziej rozbudowane rozwiązania fiskalne o niezawodnym działaniu i w przystępnych cenach., przystosowane do pracy wielozmianowej, systemowej oraz podłączenia wielu urządzeń dodatkowych.

Wybierz kasę fiskalną na miarę swoich potrzeb!

Nie wiesz jaką kasę fiskalną wybrać dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami już teraz. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem takiego produktu jak kasa fiskalna, sklep FisCash.com.pl jest odpowiednim adresem

 
AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA

Filtrowanie

Cena
oddo
Kolor
Wersja
mobile online
Komunikacja z internetem
Zastosowanie
Producent
zamknij