Kasy fiskalne przenośne

Dla osób i firm działających w terenie konieczne było skonstruowanie urządzenia takiego jak kasa fiskalna przenośna. Tego typu kasy fiskalne są banalnie proste w obsłudze, bardzo poręczne i lekkie, a zastosowane do ich produkcji materiały są trwałe i niepodatne na uszkodzenia, cieszą się olbrzymią popularnością również w niewielkich punktach handlowo-usługowych. Tanie i małe kasy fiskalne przenośne  są cenione przez prawników i lekarzy oraz wszystkich innych dla których wielkość i mobilność kasy ma znaczenie. Pomimo niewielkich gabarytów kasy fiskalne przenośne online łączą się z internetem przez Wifi lub moduł GSM. Oferowane najmniejsze kasy fiskalne posiadają szybki mechanizm drukujący, pojemną bazę, do której można wprowadzić nazwy towarów i usług. Małe i tanie kasy fiskalne przenośne są doskonałym dowodem na to, że w niewielkiej obudowie można zastosować wiele praktycznych funkcjonalności oraz wydajne podzespoły.

Mobilne kasy fiskalne

Mobilne kasy fiskalne to znakomite rozwiązanie dla małych firm i przedsiębiorstw z siedzibą o niewielkim metrażu. Oferowane urządzenia, dzięki swoim kompaktowym gabarytom, nie zajmują wiele miejsca, można je dowolnie przenosić, a niektóre z nich mieszczą się nawet w kieszeni. Oznacza to, że spełnią swoje zadanie nawet poza siedzibą firmy.

Kasy z kopią elektroniczną

Przenośne kasy fiskalne są równie funkcjonalne jak ich większe odpowiedniki. Posiadają funkcje, które spełniają wymogi niewielkich przedsiębiorstw. Ponadto zostały zaprojektowane tak, by maksymalnie ułatwić pracę. Mimo więc małych rozmiarów, dysponują czytelnym ekranem, wygodną klawiaturą oraz designem ułatwiającym zachowanie urządzeń w czystości.

Kasy z kopią papierową

Mobilne kasy fiskalne cechują się równie wysoką jakością, jak inne oferowane przez nas urządzenia, a do tego przyciągają atrakcyjną ceną. Jeśli więc poszukujesz sprzętu wydajnego, prostego w obsłudze, w dobrej cenie, a jednocześnie funkcjonalnego i bezawaryjnego to kompaktowa kasa fiskalna będzie strzałem w dziesiątkę!

AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA

Filtrowanie

Cena
oddo
Kolor
edata online
mobile online
Komunikacja z internetem
Zastosowanie
Producent
zamknij