Drukarki fiskalne Elzab

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, do oferty sklepu wprowadziliśmy nową generację fiskalnych urządzeń drukujących renomowanej polskiej marki – drukarki fiskalne Elzab to sprzęt charakteryzujący się niezwykle nowoczesnym designem, funkcjonalnością i niezawodnością działania. Co kluczowe, są to już urządzenia wyposażone w moduły umożliwiające ich podłączenie do Internetu i CRK.
 

Najnowsze drukarki online do firmy Elzab

Do dyspozycji właścicieli sklepów, lokali usługowych oraz przedsiębiorców prowadzących inne rodzaje działalności gospodarczej, które wymagają wystawiania paragonów oraz faktur, przygotowaliśmy najnowsze drukarki fiskalne Elzab. To urządzenie wyposażone w przynajmniej jeden z kilku opcjonalnych modułów łączności internetowej – złącze LAN, modem łączności bezprzewodowej WiFi, Bluetooth oraz port USB. Dzięki temu bez przeszkód można zintegrować je z firmowym komputerem lub podłączyć do lokalnego WiFi, w ten sposób zapewniając bezprzewodowy przesył danych do Centralnego Repozytorium Kas. Oczywiście w sklepie fiscash.com.pl wciąż można zamówić tradycyjną wersję drukarki fiskalnej marki Elzab, z elektronicznym zapisem kopii paragonów. To przede wszystkim mobilne urządzenia zasilane z baterii, które z powodzeniem można stosować m.in. w małych punktach sprzedaży zlokalizowanych na targowiskach, podczas festynów i innych imprez plenerowych. Najnowsze drukarki fiskalne Elzab w wersji z dużym ekranem TFT o nastawialnym położeniu to dobry wybór dla hurtowni i sklepów. Urządzenia z mniejszymi wyświetlaczami sprawdzą się m.in. w gastronomii, branży hotelarskiej i beauty, warsztatach samochodowych czy na stacjach paliw.
 
Jeśli przymierzasz się do zakupu nowej drukarki fiskalnej, zapoznaj się z naszą ofertą obejmującą urządzenia nowej generacji, wyposażone w systemy łączności internetowej, przystosowane do połączenia z CRK. Możesz zamawiać drukarki fiskalne Elzab w różnych wariantach konstrukcyjnych, od urządzeń stosunkowo prostych, po sprzęt oferujący wiele dodatkowych, niezwykle użytecznych funkcji. Zamów już dziś. Polecamy!
AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA

Filtrowanie

Cena
oddo
Producent
zamknij