Kasy fiskalne Emar

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
Jeśli poszukujesz nowoczesnego urządzenia fiskalnego do sklepu lub punktu usługowego, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na sprzęt Emar – kasy fiskalne. To polskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji kas rejestrujących, drukarek oraz urządzeń fiskalnych przeznaczonych do sprzedaży biletów komunikacji zbiorowej. Historia firmy sięga lat 90. XX wieku i od samego początku związana jest z produkcją urządzeń fiskalnych dla sklepów oraz firm usługowych.

Nowoczesna kasa fiskalna Emar – dla handlu i usług

Szukając niezawodnego w działaniu, a przy tym niedrogiego sprzętu rejestrującego polskiej produkcji, warto zapoznać się bliżej z pełną ofertą firmy Emar – kasy fiskalne tej rodzimej marki to sprzęt nowoczesny i funkcjonalny, dostępny w niezwykle atrakcyjnych cenach. Korzystając z naszej oferty, możesz sięgnąć po popularną serię urządzeń tej marki. Kasa fiskalna Emar Nova to urządzenie wyposażone w niezwykle pojemną bazę towarową, a tym samym będące doskonałym wyborem dla większych placówek handlowych oferujących szeroki asortyment produktów. To sprzęt wyposażony w wysokiej jakości, niezwykle wytrzymały mechanizm drukujący japońskiej produkcji oraz moduł WiFi umożliwiający wysłanie raportów na trzy zdefiniowane w kasie adresy email. Jeśli potrzebujesz prostego w obsłudze, trwałego i taniego urządzenia fiskalnego do większego sklepu, hurtowni czy dobrze zaopatrzonego kiosku, postaw na sprzęt marki Emar – tej polskiej marki kasy fiskalne zaskoczą Cię doskonałą jakością wykonania, wnikającą z niej estetyką i trwałością.

W ofercie fiscash.com.pl znajdziesz najlepsze tanie kasy fiskalne online oraz tradycyjne, z elektronicznym zapisem kopii. Wybierz sprzęt odpowiadający wymogom prawa i aktualnym potrzebom swojej firmy. Jeśli interesuje Cię tradycyjna kasa fiskalna Emar z serii Nova, fabrycznie nowy sprzęt zamówisz u nas w super cenie. Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałą częścią naszej oferty, na którą składają się różnorodne modele urządzeń fiskalnych wielu popularnych marek.
AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA

Filtrowanie

Producent
zamknij