Kasa fiskalna Posnet Revo Online

Producent:POSNET
2151,27
netto: 1749,00 złod ręki
Wybierz wersja:
- wybierz -
  • Standard
  • Wi-Fi
Zapytaj o produkt
Łącz się z Centralnym Repozytorium Kas przy pomocy interfejsu LAN/Ethernet lub bezprzewodowo poprzez firmową sieć WiFi. Kasa fiskalna Posnet Revo Online dostępna jest również w opcji z modułem łącznością GSM – sprawdź w ofercie fiscash.com.pl. W tym wariancie urządzenie zostaje wyposażone w modem 3G i kartę SIM. Prezentowany sprzęt to doskonały wybór dla branż już zobligowanych do stosowania kas online, takich jak gastronomia i hotelarstwo oraz wielu innych. Kasę w prosty sposób zintegrujesz z wieloma urządzeniami peryferyjnymi. Przykładem są terminale płatnicze, skanery, szuflady kasjerskie czy wagi. Kasa fiskalna Posnet Revo Online została przystosowana do szybkiej i wygodnej integracji z wagą DS1, ale bez problemu można połączyć ją również z wagami innych producentów. Sylikonowa klawiatura kasy jest odporna na zachlapanie, dzięki czemu urządzenie doskonale sprawdzi się w handlu różnorodnymi artykułami spożywczymi. Dużym atutem kasy jest możliwość personalizacji paragonów, tak by uzupełnić je o indywidualnie zaprojektowaną grafikę – czarno-białe logo lub reklamę.

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i renomowanych kas fiskalnych na rynku Posnet REVO teraz osiągalna w wersji ONLINE. Urządzenie, dzięki modułowej formie, gwarantuje nabywcy wolność wyboru pomiędzy przewodowym lub zdalnym połączeniem z Centralnym Repozytorium Kas (CRK).
Cena urządzenia jest uwarunkowana od wyboru wariantu - sposobu komunikacji.

POŁĄCZ SIĘ Z CRK

Kasa fiskalna Posnet Revo Online można podłączyć do CRK za pośrednictwem sieci na cztery odmienne sposoby. Połączenie przewodowe można zrealizować z komputerem z dostępem do Internetu z wykorzystaniem złącza USB, bądź bezpośrednio do sieci za pośrednictwem interfejsu LAN/Ethernet. Jeśli jednakże potrzebujesz komunikacji bezprzewodowej, zamów kasę z obsługą sieci WiFi. Występuje również opcja z modemem 3G, gwarantującym połączenie przy użyciu sieci komórkowej - obsługiwane są wszystkie karty SIM.

INTEGRACJA Z WAGĄ
Kasa fiskalna Posnet Revo Online współpracuje w szczególny sposób z wagą elektroniczną DS1. Czynności tarowania i zerowania szalki ważącej wykonuje się bezpośrednio z wykorzystaniem klawiatury kasy, a dyspozycje pojawiają się na ekranach zarówno obsługującego kasę jak i nabywcy. Poszukujesz modelu który odpowiada charakterem do Twojej wagi? DS1 występuje w wielu propozycjach kolorystycznych, w tym wszystkich w jakich występuje model Revo Online.

PODŁĄCZ TO, CZEGO POTRZEBUJESZ
Revo Online ułatwia to z szerokim wachlarzem akcesoriów, takich jak terminal płatniczy, waga DS1 (wiele innych również), ale także skaner, szuflada kasjerska itp.

ODPORNA NA ZACHLAPANIE
Kasa Revo Online jest dostępna też w opcji z silikonową klawiaturą, którą w razie, gdy jest to konieczne, można łatwo wyczyścić. Jest odporna na zalanie i zabrudzenie. Kolejnym atutem jest ochrona mechanizmu drukującego, umiejscowionego innowacyjnie z tyłu kasy, dzięki czemu nie dostaną się do niego okruchy i zanieczyszczenia.

TWOJA GRAFIKA NA PARAGONACH
Na wszystkich wydrukach z kasy można zamieścić samodzielnie przygotowaną czarno-białą grafikę, wykorzystując do tego program POSNET Grafik. Za jego pośrednictwem możesz własnoręcznie wgrać np. logo sklepu czy reklamę.

ZASKOCZ SWOICH KLIENTÓW
Kasa Revo Online to wybitny wybór dla właścicieli sklepów spożywczych, mięsnych, przemysłowych, pubów, barów, kwiaciarni i na targowiska. Za sprawą różnych wersji kolorystycznych z łatwością dopasuje się w wyszukaną specyfikę lokalu. Nieoceniona jest w miejscach, gdzie sprzedawane są towary ważone.

Zobacz film o produkcie
ZastosowanieGastronomia, Parking i bilety wstępu, Warsztat, Auto-handel i komis, Sklep, Usługi
Urządzenia z kopią elektroniczną paragonu tak
Informatyczny Nośnik Danych karta SD/SDHC - 4GB
Eurofiskalizacjamożliwość zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej, w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (np. euro)
Stawki VAT 7 (A...G)
Liczba PLU 10 000, 15 000* (*opcja)
Nazwa towarów 40 znaków
Dodatkowe kody kreskowe 12 000
Max. liczba kodów do PLU 20
Zestawy towarów / wielopaki 6 000
Notatnik1000
Kasjerzy16
Opakowania65
Formy płatności 35 (w tym 20 walut)
Rabaty / narzuty 35
Rabaty czasowe 8
Jednostki miary 10
Klawisze skrótu 42
Grupy towarowe 100
Formaty kodów ważonych 10
Opisy wpłat / wypłat 10
Opisy towarów 50
Obsługa błędów 20
Bufor pozycji paragonowych 20 000
Typ mechanizmu drukującego termiczny, "drop-in - wrzuć i drukuj"
Liczba znaków w wierszu 40
Szerokość papieru 57 mm
Długość rolki papieru 60 m
Szybkość wydruku do 47 linii/s
Wyświetlacz operatora graficzny (240 x 64 pikseli), podświetlany
Wyświetlacz klienta graficzny (240 x 64 pikseli), podświetlany
Liczba klawiszy klawiatury 34, w tym 14 programowalnych (3 poziomy)
Porty standardowe Ethernet, 1 x USB (host), 4 x RS232
Porty dodatkowe WiFi/Bluetooth*, modem 3G* (* zależnie od wersji/po zastosowaniu modułów rozszerzeń)
Szuflada6V, 12V, 18V, 24V
Komunikacja z komputerem on-line, bez przerywania pracy kasjera
Zasilaczzewnętrzny
Wbudowany akumulator Li-ion 7,2V/2150 mAh
Port USB 1
Wymiary159 x 133 x 225 mm (szer. x wys. x dł.)
Waga1,3 kg
AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA