Kasy fiskalne Elzab

Przedsiębiorcom poszukującym sprawdzonych urządzeń rodzimej produkcji polecamy oryginalne kasy fiskalne Elzab. To niezwykle nowoczesny, niezawodny w działaniu, a przy tym atrakcyjnie prezentujący się i prosty w obsłudze sprzęt dedykowany szerokiemu gronu odbiorców. Skorzystaj z przeszło 50 lat doświadczeń polskiej firmy z Zabrza i zainwestuj w nową generację wysokiej klasy urządzeń fiskalnych online. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru kasy fiskalnej dostępnej w naszym asortymencie.

Najlepsze kasy fiskalne Elzab dla Twojej firmy!

Początki działalności polskiego przedsiębiorstwa z Zabrza sięgają końca lat 60. XX wieku i związane są z produkcją sprzętu komputerowego oraz monitorów. Aktualnie oferta firmy to przede wszystkim kasy i drukarki fiskalne, szuflady kasowe, terminale POS, wagi sklepowe oraz pomniejsze akcesoria dedykowane szeroko pojętej działalności handlowej. Fiscash.com.pl specjalizuje się w sprzedaży urządzeń fiskalnych, w związku z czym w naszej ofercie znajdziesz wybrane kasy Elzab – sprzedajemy różnorodne modele urządzeń dedykowanych małym i większym podmiotom handlowym, w tym najnowszy sprzęt działający online, przystosowany do zdalnego łączenia się z CRK. W ofercie naszej firmy znajdziesz najtańsze kasy fiskalne na rynku, urządzenia wyposażone w dodatkowe funkcjonalności oraz zaawansowany technicznie sprzęt, który może zainteresować duże placówki handlowe. Najnowsze kasy fiskalne Elzab dostępne są w różnych wariantach konstrukcyjnych – różne protokoły zdalnej komunikacji. Dzięki temu bez większych trudności odnajdziesz kasę dopasowaną do potrzeb swojego sklepu, firmy usługowej czy prowadzonej przez siebie hurtowni.

Zainwestuj w nowoczesne kasy Elzab i nie przepłacaj! Wybierając ofertę naszej firmy, możesz liczyć na konkurencyjne ceny oraz najwyższą jakość obsługi. Sprzedajemy oryginalne kasy fiskalne Elzab z różnych przedziałów cenowych. To sprzęt dopasowany do potrzeb firm obsługujących na co dzień różne liczby klientów. Zapoznaj się bliżej z naszą pełną ofertą, a jeśli potrzebujesz dodatkach informacji, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.
AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA

Filtrowanie

Cena
oddo
Kolor
Wersja
Zastosowanie
Producent
zamknij