Najmniejsze kasy fiskalne

Przez dziesiątki lat pokonaliśmy drogę od wielkich, ciężkich kas do najmniejszych kas fiskalnych mieszczących się w kieszeni lub torebce. Zachęcamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą prezentującą najmniejsze kasy fiskalne. Wykonane w nowoczesnej technologii, najmniejsze  kasy fiskalne, często jedne z  najtańszych, gwarantujące niezawodność i bezpieczeństwo transakcji. Małych  rozmiarów tak jak np. Posnet Mobile HS najmniejsze kasa fiskalna, lub jej najnowsza wersja Mobile Online, przenośne kasy fiskalne charakteryzujące się najlepszym stosunkiem ceny do jakości, bardzo wydajne i zapewniające intuicyjną obsługę. Działają niezawodnie, wykonane z bardzo trwałych mechanizmów i materiałów. Ich design doskonale komponuje się z wystrojem każdego pomieszczenia. Małe kasy fiskalne, polecane do pracy w gabinecie, salonie, biurze lub w terenie.
Przenośne kasy fiskalne to niezbędnik każdego mobilnego przedsiębiorcy. Są także przydatne w niewielkich lokalach oraz działalnościach prowadzonych na świeżym powietrzu. Duży wybór dostępnych modeli pozwoli na dokładne dopasowanie parametrów sprzętu. 


Małe kasy fiskalne dla mobilnych przedsiębiorców

Małe kasy fiskalne są niezwykle popularnym narzędziem wśród początkujących przedsiębiorców oraz mobilnych usługodawców. Szczególnie w branży kosmetycznej oraz medycznej. Zarówno świadczenie usług, jak i sprzedaż towarów nie może odbywać się bez wydania paragonu. Kasa fiskalna jest niezbędnym narzędziem do prowadzenia legalnej działalności. Mobilne urządzenia pozwalają na swobodne przemieszczanie, dzięki czemu doskonale sprawdzają w każdych okolicznościach. 


Łatwość użytkowania

Produkty dostępne w tej kategorii stworzone zostały z myślą o mobilnych przedsiębiorcach. Dlatego też wszelkie parametry sprzyjają ich przenoszeniu. Kasy fiskalne są kompaktowe, niewielkie, a ich waga nie przekracza 0,8 kg. Przenośne kasy fiskalne są także niezwykle proste w obsłudze i pozwalają na szybkie i łatwe wprowadzanie produktów. Każdy produkt dostępny u nas wyposażony został w akumulator o dużej pojemności, co pozwala na bezprzewodowe działanie przez wiele godzin. 


Zastosowanie najnowszych technologii 

W naszym sklepie dostępne są małe kasy fiskalne wykorzystujące najnowsze technologie. Wiele modeli wyposażonych zostało w dotykowy wyświetlacz ułatwiający obsługę urządzenia. Większość produktów wyposażona została także w moduł Bluetooth lub Wi-Fi, co umożliwia bezprzewodową komunikację.
AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA

Filtrowanie

Cena
oddo
Kolor
mobile online
Komunikacja z internetem
Zastosowanie
Producent
zamknij