Wagi etykietujące

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna

Wagi etykietujące 

Każdy, kto zajmuje się pracą w handlu, wie, jak istotna jest sprawność działania. Szczególnie istotna jest w przypadku sektora sprzedażowego – obsługa klienta nierzadko jest wykonywana pod presją czasu, dlatego wyposażenie wykorzystywane w takiej działalności powinno być niezawodne. Polegamy na nim nawet w bardzo stresowych sytuacjach. W FisCash mamy świadomość, że wyposażenie do pracy w handlu powinno być wysokiej jakości, dlatego oferujemy wagi etykietujące od renomowanych producentów, takich jak Digi. Zapraszamy do wyboru wagi z naszego asortymentu. 

Elektroniczne wagi etykietujące do profesjonalnego użytku

Oferowane elektroniczne wagi etykietujące wykonują bardzo dokładny pomiar, a także są wydajne – nie musisz obawiać się, że waga w trakcie pracy zatnie się czy zepsuje. Znajdą zastosowanie nie tylko w sprzedaży na działach z nabiałem lub mięsem, ale także na magazynach czy halach, gdzie wykonuje się etykietowanie produktów. Urządzenie posiada możliwość połączenia poprzez sieć Ethernet czy przez łącze bezprzewodowe. Dzięki temu z łatwością połączysz je z innymi wykorzystywanymi urządzeniami i sprzętami. Jednocześnie obsługa wagi jest bardzo prosta, można więc skupić się na zasadniczej pracy. Dobra waga umożliwia zapisywanie wielu formatów etykiet, w naszym asortymencie znajdziesz modele, dzięki którym zapiszesz nawet do 99 dowolnych formatów etykiet. 

Zachęcamy również do kontaktu ze specjalistami FisCash: mailowo lub za pomocą infolinii. Otrzymasz profesjonalną poradę – pomożemy wybrać dokładnie taką wagę etykietującą, jaka będzie najbardziej odpowiednia dla Ciebie. Skorzystaj z naszej oferty!
Najbardziej zaawansowane technologicznie wagi - to wagi etykietujące. Posiadają pamięć bazy towarowej nawet do kilkunastu tysięcy kodów, łączą się na różne sposoby z systemem sprzedaży, po zważeniu towaru drukują etykiety z wszystkimi udostępnionymi danymi: wagę, cenę , wartość do zapłaty,  nazwę, kod kreskowy towaru (w którym jest już zawarta ilość i wartość)  jaki  i  datę  wydruku a nawet datę przydatności. Wagi etykietujące radzą sobie doskonale w rozbudowanych systemach sprzedaży. Waga etykietująca może drukować napisy reklamowe, logo sklepu. Wykonana z najlepszych komponentów, zaawansowane technicznie ale prosta w obsłudze z nietuzinkowym designem sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagającego klienta. Ciekawym rozwiązaniem w tym segmencie jest waga elektroniczna SM-5100. Waga ta posiada nowoczesny design, mocną konstrukcję, pamięć około 7000 kodów PLU. Wodoodporna klawiatura i drukarka z termiczną głowicą sprawiają, że nie ma sobie równych. To tylko kilka z szerokiego wachlarza atutów tego wyjątkowego urządzenia.
 
AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA

Filtrowanie

Producent
zamknij