Mobilne drukarki fiskalne

Przenośne drukarki fiskalne

Witamy Państwa w dziale przenośnych drukarek fiskalnych, które są nieocenione i niezbędne do realizacji mobilnej sprzedaży, na którą decyduje się coraz większa liczba klientów. I nic w tym dziwnego. To urządzenie bez wątpienia usprawnia proces ogólnej transakcji, co ma niebagatelny wpływ na wzrost zysków i obrotów przedsiębiorstw. Możliwość tworzenia i modyfikowania sloganów reklamowych na paragonach za pomocą tych gadżetów dodatkowo nasila ten efekt. O takich korzyściach, jak wygoda i elastyczność w pracy chyba nie trzeba wspominać... Ten, kto z transakcjami ma styczność na co dzień, bez wątpienia doceni ich praktyczność.  


Funkcjonalność drukarek — wszystko, czego potrzebujesz w jednym, małym urządzeniu

I to w dodatku na tyle małym, że zmieści się w kobiecej torebce. Ich wielkość jest jednak pozorna, ponieważ te małe urządzenia obsługują praktycznie wszystkie formy płatności, realizują wszystkie podstawowe raporty fiskalne i niefiskalne, archiwizują paragony, przeprowadzają zmianę waluty ewidencyjnej, a także posiadają funkcje, których brakuje drukarkom tradycyjnym. Działanie tych innowacyjnych drukarek opiera się o użycie Wi-Fi, złącza USB bądź modułu Bluetooth. Jednym z przypadków, w których wykorzystuje się ten typ gadżetu, jest moment, kiedy chcemy zrealizować sprzedaż od razu, u klienta. Zapobiega to odkładaniu tej formalności na później, dezorganizacji, a co najgorsze rozmyśleniu się klienta. Co więcej, nie trzeba martwić się o jej baterię, która w przypadku naszych produktów jest wyjątkowo wydajna. Zachęcamy do zapoznania się z opisem każdej z poszczególnych drukarek, a w przypadku pytań do kontaktowania się z naszym punktem obsługi klienta.

 
Małe i mobilne  drukarki  fiskalne  to  urządzenia niemal dla  wszystkich pracujących w terenie. Charakteryzują  się  małymi  gabarytami,  niewielką  wagą jak i banalnie  prostą obsługą. Posiadają wytrzymałą baterią. Mogą łączyć się z komputerem lub nawet telefonem bezprzewodowo. Mobilne drukarki  fiskalne cenione  za  jakość wykonania, oraz dostęp do wielu przydatnych funkcji. Specyfika  tego  typu  drukarek fiskalnych  pozwala  na  bardzo  łatwe  utrzymanie w należytej czystości. Dzięki  zaawansowanej  technologii  mobilne  drukarki fiskalne  zostały  stworzone  do  pracy  na najwyższych  obrotach,  a komponenty z  których  zostały   wykonane  pozwalają  na  bezawaryjne działanie  w  każdych warunkach  atmosferycznych.  Za  najlepszą w swojej kategorii można uznać, najmniejszą drukarkę  fiskalną,   Posnet   Temo   Online.  Od kilku lat jedyny w swoim rodzaju produkt. Wybierany przez lekarzy prawników handlowców i wszystkich innych prowadzących sprzedaż mobilnie.
AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA

Filtrowanie

Cena
oddo
Zastosowanie
Producent
zamknij