Kasy fiskalne FaWag

Zapoznaj się z naszą ofertą obejmującą różnorodne kasy fiskalne FaWag, w tym nową generację urządzeń online i zamów sprzęt dopasowany do potrzeb swojej firmy. Sprzedajemy urządzenia o sprawdzonej konstrukcji, cieszące się dużym zaufaniem klientów, charakteryzujące się niezawodnością działania, łatwością obsługi i nowoczesnym wyglądem odpowiadającym wymogom współczesności. Oferujemy urządzenia tradycyjne, z elektronicznym zapisem kopii oraz nowe kasy online.

Tradycyjne i nowoczesne kasy fiskalne FaWag

Lubelskie Fabryki Wag to firma, której historia działalności sięga XIX wieku. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1879 roku i przez pierwszy okres funkcjonowało jako Fabryka Wag W. Hessa. Pomimo częstych zmian właścicielskich i burzliwych wydarzeń pierwszej połowy XX wieku firma FaWag nieprzerwanie zajmowała się produkcją wag profesjonalnych – sklepowych i wielu innych. W czasach współczesnych częścią oferty firmy stały się również urządzenia fiskalne. Kasy fiskalne FaWag to sprzęt stworzony z myślą o małych podmiotach, przede wszystkim niewielkich sklepach i firmach usługowych. W ofercie firmy znajdziemy m.in. tanie kasy fiskalne do małej gastronomii, niewielkich sklepów, salonów kosmetycznych i zakładów fryzjerskich, serwisów samochodowych, kwiaciarni czy innych placówek usługowych. Starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom różnych grup odbiorców, do oferty fiscash.com.pl wprowadziliśmy dwa rodzaje urządzeń FaWag. Są to kasy fiskalne z elektronicznym zapisem kopii oraz sprzęt działający online, przystosowany do wymogów zmieniającego się prawa, wyposażony w system zdalnej komunikacji z CRK.

Postaw na sprzęt sprawdzonej, polskiej marki i już dziś zamów oryginalne, przystępne cenowo kasy fiskalne online FaWag. Od 2014 roku Lubelskie Fabryki Wag należą do Posnet Polska S.A. – krajowy lider na rynku urządzeń fiskalnych, co jest najlepszym dowodem na wysoką jakość ich wykonania. Zapoznaj się z naszą ofertą na niezawodne w działaniu, funkcjonalne i tanie kasy fiskalne, a pewnością odnajdziesz urządzenie odpowiadające własnym potrzebom.
AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA

Filtrowanie

Cena
oddo
Komunikacja z internetem
Zastosowanie
Producent
zamknij