Drukarki fiskalne

Osobom prowadzącym biznes wymagający stosowania urządzeń fiskalnych automatycznie łączących się z Centralnym Repozytorium Kas polecamy nowoczesne drukarki fiskalne, wyposażone w moduł WiFi lub Bluetooth, łączące się zdalnie z CRK przy pomocy opłaconej karty SIM lub z funkcją karty sieciowej, przystosowane do kablowego połączenia z siecią LAN – wystarczy podłączyć je do komputera, który ma łączność z Internetem. Stosowanie drukarek fiskalnych online sprawdzi się w wielu branżach, zwłaszcza w sklepach internetowych, a także w firmach świadczących usługi gastronomiczne i hotelarskie na większą skalę, w prywatnych gabinetach lekarskich czy stomatologicznych.

Kompaktowa drukarka fiskalna dla każdego biznesu

Jeśli szukasz zgrabnego urządzenia przystosowanego do wydruku dużej liczby paragonów, które można podpiąć do programu sprzedażowego zainstalowanego w pamięci laptopa czy komputera stacjonarnego, zamiast kasy wybierz kompaktową drukarkę fiskalną. W ofercie sklepu fiscash.com.pl znajdziesz wiele rodzajów drukarek do różnych zastosowań, w tym profesjonalne, charakteryzujące się dużą wydajnością działania urządzenia do stacjonarnych sklepów i hurtowni, małe drukarki fiskalne do lokali usługowych czy kompaktowe urządzenia online dla firm, które mają obowiązek stosowania sprzętu łączącego się z CRK. Korzystając z naszej oferty, możesz wybierać wśród drukarek takich firm jak Posnet, Elzab czy Emar. Drukarka fiskalna to sprawdzony sprzęt, który nie zawiedzie Twojego zaufania.

Tanie drukarki fiskalne

Drukarki fiskalne posiadają te same funkcje co tradycyjna kasa, jednak, by działać, potrzebują podłączenia do urządzenia sterującego np. komputera lub laptopa. Nasze tanie drukarki fiskalne to urządzenia solidne, sprawdzone i chwalone przez klientów.

Niezawodne drukarki fiskalne

Oferujemy zarówno drukarki fiskalne przenośne, jak i stacjonarne. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów nie ustępują możliwościami większym urządzeniom.

Serwis drukarek fiskalnych

Jak każde urządzenie elektroniczne, także drukarka fiskalna powinna podlegać regularnemu serwisowaniu. Gwarantuje to ich długą żywotność i niezawodność. Dlatego Fis Cash oferuje profesjonalny serwis drukarek fiskalnych. Decydując się na drukarki fiskalne od Fis Cash wybierasz więc nie tylko dobrej jakości sprzęt, ale też kompleksową i niezawodną obsługę.

AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA

Filtrowanie

Cena
oddo
Tempo pro
cube
Zastosowanie
Producent
zamknij