Wagi pomostowe

Waga pomostowa to  przemyślana  i  wzmocniona  konstrukcja  wykonana  z najwyższej  jakości nierdzewnego  materiału, to  nie  jedyna  jej cecha. Wagi pomostowe zostały stworzone do  pracy w bezkompromisowych warunkach, przy dużych obciążeniach, zwiększonej wilgotności, narażeniu na zanieczyszczenia. Wagi  pomostowe posiadają banalnie prostą  instynktowną obsługę, oraz odpowiednią do swojej nośności dokładność  a  ich  funkcjonalność  zadowoli przedstawicieli  każdej branży. Na  szczególna  uwagę  zasługuje  duży  i czytelny  wyświetlacz led pozwalający  na  odczyt  z  dużej   odległości mocowany na kilka sposobów temperaturze  działania  od  -10C*   do 40C. Z wielu  propozycji  na  wyróżnienie zasługuje  waga   pomostowa  Fawag   TP ECO,  która   niepodważalnie  sprosta wszystkim   oczekiwaniom,  od wszelakich magazynów   po   hurtownie.

Elektroniczne wagi pomostowe

Wagi pomostowe znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu – niezwykle często wykorzystywane są w sektorze usługowym, w dużej mierze w sprzedaży i handlu. Nowoczesne, elektroniczne wagi pomostowe to propozycja dla tych, którzy poszukują urządzenia do sprawnego wykonywania dokładnych pomiarów wagi. Oferowane przez nas wagi są lekkie w porównaniu do ciężaru, jaki są w stanie udźwignąć. To zaledwie kilka kilogramów ciężaru takiego sprzętu, który jest w stanie pomierzyć nawet do stu i więcej kilogramów. Wybierając elektroniczne wagi pomostowe z naszej oferty możesz mieć pewność, że stawiasz na wyposażenie wysokiej jakości od producentów takich jak Digilab Trading.

Przemysłowe wagi pomostowe dla różnych gałęzi przemysłu

Przemysłowe wagi pomostowe są polecane każdemu, kto zaopatruje przedsiębiorstwo działające w handlu hurtowym i innych sektorach. Posiadają niezwykle efektywne klasy dokładności pomiaru. Wagi z naszego asortymentu pochodzą od renomowanych producentów, są wytrzymałe, gwarantują możliwość długotrwałego wykorzystywania do pracy. FisCash to dobrej jakości urządzenia w korzystnych cenach, które nie naruszą budżetu Twojej firmy. Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami – specjaliści FisCash doradzą wybór odpowiedniej wagi, która będzie spełniać wszystkie Twoje wymagania. Zapraszamy do kontaktu mailowego, a także na infolinii. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz najlepsze zaopatrzenie dla siebie.
AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA

Filtrowanie

Cena
oddo
Producent
zamknij