Kasy fiskalne Posnet

Posnet to jedna z pierwszych polskich firm producenckich kas i drukarek fiskalnych. Twórca i pomysłodawca protokołu komunikacji z drukarką fiskalną. Czołowy producent kas i drukarek fiskalnych najwyższej jakości. Ma największy udział w rynku drukarek fiskalnych. Posnet od roku 1993 jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm specjalizujących się w systemach kasowych i automatycznej identyfikacji towarów.

Kasy fiskalne Posnet z pewnością spełnią Twoje oczekiwania, łącząc wysoką wydajność oraz wyjątkową odporność a przede wszystkim dostarczając nowoczesne, niespotykane u innych rozwiązania. Drukarka Posnet Thermal flagowy niedościgniony produkt firmy. Rozwijana, modernizowana i udoskonalana na przestrzeni ponad 20 lat. Zawsze wyprzedzała konkurencję.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz zarówno niewielką kasę fiskalną Posnet, która idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie przyda się jej kompaktowość, jak i klasyczny model Posnet kasy fiskalnej, który nada się do tradycyjnego sklepu stacjonarnego, w którym masz na takową kasę miejsce.

Kasa fiskalna Posnet w dużej standardowej wersji świetnie sprawdzi się w sklepie, w którym przyda Ci się również połączenie kasy z komputerem, terminalem płatniczym, wagą czy skanerem kodów kreskowych. Niezależnie więc od tego, czy masz sklep spożywczy, kwiaciarnię, lokal gastronomiczny czy usługowy, będziesz z niej zadowolony.

Możesz dodatkowo postawić na kasę fiskalną Posnet online, która posiada interfejs, dzięki któremu łączy się z Centralnym Repozytorium Kas. Wybór połączenia należy do Ciebie – może to być połączenie za pomocą modułu LAN/Ethernet albo modemu WiFi lub BOX 3G do mobilnej transmisji danych. Posnet kasa fiskalna online to niesamowita wygoda i nowoczesność.

Kasa Posnet Mobile HS najmniejsza na polskim rynku od 2011r. Obecna wersja Mobile Online również bezkonkurencyjna w swojej klasie. Ze względu na swój niewielki rozmiar i mobilność, doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdy te cechy będą przydatne. Kasa fiskalna Posnet w tym wydaniu sprawdzi się więc na parkingach, komisach samochodowych czy w przypadku usług, które wykonuje się u klienta.

Posnet kasa fiskalna Mobile HS posiada wbudowaną baterię, która pozwala na wydrukowanie do 8 tysięcy lini paragonów bez dodatkowego ładowania. A doładujesz ją za pomocą kabla sieciowego lub kabla USB podłączonego na przykład do ładowarki samochodowej.
Trudno nie wspomnieć o najnowszym produkcie Posnet – kasoterminal płatniczy Pospay. Nie ma odpowiednika u żadnego z konkurentów – w jednym małym urządzeniu udało się połączyć kasę fiskalną, drukarkę fiskalną oraz terminal płatniczy.
 

Kasa fiskalna Posnet cena

 
Ceny kasy fiskalnej Posnet wahają się od 1,5 do ponad 2 tysięcy złotych brutto. Warto jednak mieć na uwadze, że jest to jednorazowy wydatek, a kasa fiskalna posłuży Ci przez bardzo wiele lat. Jest to wydatek konieczny, gdyż większość branż wymaga jej posiadania.
 

Kasa fiskalna Posnet opinie

 
Posnet kasa fiskalna to synonim niezawodności i najlepszej jakości. Nic więc dziwnego, że kasy Posnet cieszą się uznaniem już od prawie 30 lat. Obecne kasy Posnet posiadają nawet możliwość drukowania na paragonach logo firmy, co klienci bardzo sobie cenią. Nie bez znaczenia jest również to, że na kasy mobilne dostępne są etui, co klienci uważają za dodatkowy atut.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Posnet – produktów z najwyższej półki w rozsądnych cenach.
AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA

Filtrowanie

Cena
oddo
Wersja
mobile online
Komunikacja z internetem
Zastosowanie
Producent
zamknij