Średnie kasy fiskalne

Średnie kasy fiskalne dedykowane dla bardzo wymagających małych i średnich punktów sprzedaży,  w wersji z elektroniczną kopią paragonów  lub w wersji online. Bogata funkcjonalność, nowoczesne wzornictwo, najwyższa jakość zastosowanych podzespołów i wysokiej jakości materiałów sprawią, że praca na tego typu kasach fiskalnych będzie czystą  przyjemnością w małych sklepach spożywczych,  sklepach mięsnych, piekarniach.  Na szczególne zainteresowanie zasługuje tu średnia kasa fiskalna do sklepu spożywczego - Posnet  REVO ONLINE z możliwością połączenia się z internetem przez np. Wifi. Oferowana najmniejsze kasy fiskalne jest odporna na zalanie wodą i na zanieczyszczenie mechanizmu drukującego.

Średnie kasy fiskalne dedykowane dla bardzo wymagających małych i średnich punktów sprzedaży,  w wersji z elektroniczną kopią paragonów  lub w wersji online. Bogata funkcjonalność,  nowoczesne wzornictwo, najwyższa jakość zastosowanych podzespołów i wysokiej jakości materiałów sprawią , że praca na średnich kasach fiskalnych będzie czystą  przyjemnością w małych sklepach spożywczych,  sklepach mięsnych, piekarniach.  Na szczególne zainteresowanie zasługuje tu Średnia kasa fiskalna do sklepu spożywczego - Posnet  REVO ONLINE z możliwością połączenia się z internetem przez np. Wifi odporna na zalanie wodą, na zanieczyszczenie mechanizmu drukującego.
Nawet niewielka firma zajmująca się handlem musi być wyposażona w kasę fiskalną. Najlepiej, aby było to wygodne i funkcjonalne narzędzie które zapewni sprawną, płynną i bezpieczną obsługę klientów. Jeśli poszukujesz nowoczesnych urządzeń, charakteryzujących się prostą obsługą i praktycznymi funkcjami, sprawdź kasy fiskalne z naszej oferty!

Kasy fiskalne dla średnich firm

Czy istnieje idealna kasa fiskalna o uniwersalnym zastosowaniu? W zależności od rodzaju prowadzonej działalności, każdy przedsiębiorca ma inne wymagania. Właściciel mobilnej firmy usługowej doceni wygodę małej i lekkiej kasy fiskalnej, którą może swobodnie zabrać ze sobą do każdego klienta. Inaczej jest w przypadku przedsiębiorcy który prowadzi sklep z szerokim asortymentem. W jego przypadku lepiej sprawdzą się kasy fiskalne średniej wielkości o bardziej zaawansowanych funkcjach, z możliwością zapamiętania dużej ilości produktów oraz zintegrowania z rozmaitymi urządzeniami, np. terminalem płatniczym czy komputerem. 
 

Bogactwo możliwości z nowoczesną kasą fiskalną

Nowoczesne kasy fiskalne dla średnich firm są wyposażone w szereg praktycznych funkcji, które ułatwiają i przyspieszają obsługę klientów, zapewniają wygodne użytkowanie nawet przy dużym natężeniu ruchu i są kompatybilne z innymi urządzeniami wykorzystywanymi w procesie sprzedaży. W naszej ofercie znajdziesz kasy fiskalne uznanych na rynku producentów, takich jak Sharp, Farex, Elzab. Dzięki zróżnicowanej ofercie, możesz znaleźć model idealnie dostosowany do potrzeb Twoich i Twojej firmy!
AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA

Filtrowanie

Cena
oddo
Wersja
edata online
Komunikacja z internetem
Zastosowanie
Producent
zamknij