SHARP

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna

Kasy fiskalne renomowanej firmy Sharp to gwarancja wysokiej jakości i niezawodności. Kasy Sharp sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest tego typu urządzenie, od niewielkich gabinetów lekarskich, po nawet duże hipermarkety. Doskonałe wykonanie, prosty w obsłudze system i stylowy design sprawiają, że nasz sprzęt spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Kasy fiskalne oraz drukarki firmy Sharp

Oferujemy kasy fiskalne zarówno z kopią elektroniczną jak i papierową paragonu, przeznaczone do małych, średnich i dużych placówek. Część urządzeń posiada wygodne wyświetlacze dla ekspedienta i klienta, a także możliwość podłączenia do innego sprzętu takiego jak komputer, czytnik kodów kreskowych, waga czy terminal. Jeśli do tej pory nie znalazłeś idealnej kasy fiskalnej dla swojego biznesu, kasy Sharp będą wyborem, który wreszcie zakończy Twoje poszukiwania. Bogaty wachlarz funkcji, intuicyjność obsługi, wydajność baterii, wysoka jakość i atrakcyjny design - to wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w oferowanych przez nas urządzeniach.

AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA