Kasa fiskalna Posnet Ergo Online

Producent:POSNET
Nr produktu:KP0013
1536,27
netto: 1249,00 złod ręki
Wybierz ergo online:
- wybierz -
  • usb-net
  • WiFi
  • 3G
Zapytaj o produkt
Kompaktowa kasa fiskalna Posnet Ergo Online to nowoczesny sprzęt dla sklepów i firm usługowych działających w wielu branżach. Niewielkie rozmiary urządzenia w połączeniu z pojemną baterią sprawiają, że prezentowane urządzenie równie dobrze sprawdzi się w charakterze kasy stacjonarnej, jak i mobilnej, z której można korzystać w terenie – na targu, festynie czy bezpośrednio u klienta. Kasa fiskalna Posnet Ergo Online w zależności od potrzeb klienta może być wyposażona w wybrany system łączności internetowej. To sprzęt odpowiedni dla użytkowników korzystających z firmowej sieci WiFi, planujących podłączenie kasy do komputera z Internetem przez port USB, a także dla przedsiębiorców pracujących w terenie, którym zależy na możliwości korzystania z mobilnej sieci 3G (kasa sprzedawana jest wraz z opłaconą kartą SIM) – cena kasy zależy od wybranego wariantu. Oczywiście kasa może korzystać z kilku różnych systemów łączności internetowej. Urządzenie zostało wyposażone w drukarkę paragonów i w prosty sposób można zintegrować je z zewnętrzną wagą. Kasę zamówisz w fiscash.com.pl w różnych wariantach.
 
Cena urządzenia zależy od wybranego sposobu komunikacji(obowiązuje cena brutto) .

Posnet ERGO ONLINE to nowa wersja, jednej z najbardziej popularnych, od kilku lat kas fiskalnych na rynku. Urządzenie, dzięki modułowej konstrukcji, udostępnia użytkownikowi wolność wyboru między przewodowym lub bezprzewodowym połączeniem z Centralnym Repozytorium Kas (CRK).

POŁĄCZ SIĘ Z CRK
Jeśli jesteś posiadaczem komputera zespolonego z Internetem - podłącz kasę do komputera za pomocą interfejsu USB i nie opłacać dodatkowo transmisji danych. To podstawowy model  kasy. W dowolnej chwili możesz wyposażyć Ergo w moduły komunikacyjne. Czy masz w swoim sklepie WiFi? Możesz go zastosować do łączności z CRK montując moduł komunikacji Wifi w kasie. Prowadzisz usługi,  może handel mobilny w terenie? Wyposaż swoje urządzenie w modem 3G z kartą SIM opłaconą na 3 lata w zestawie i działaj niezależnie na terenie całej Polski.

SUMA WSZYSTKICH ZALET
Kasa Ergo spaja zalety wszystkich kas. Funkcjonuje indywidualnie ale jednocześnie może być elementem składnika systemu kasowego. Kasa może być połączona z terminalem płatniczym, skanerem kodów kreskowych, oraz wagą. Niezmiernie solidna konstrukcja kasy jest odporna na kontakt z wodą, upadek i wstrząs.

ZINTEGRUJ SIĘ Z WAGĄ
Oczekujesz zwiększenia efektywności urządzenia, oszczędności energii i czasu? Posłuż się urządzeniem jako prekursorską kaso-wagą funkcjonującą z szalką ważącą DS1, co daje możliwość na sterowanie wagi z klawiatury kasy.

GRAFICZNE WYŚWIETLACZE
Dzięki użyciu dwóch ekranów, sprzedający i nabywca w tej samej chwili otrzymują dokładne dane o zakupach, dodatkowo rozszerzone o wskazania z wagi.

ZWIĘKSZ BAZĘ PLU
Niezależnie od realizowanej działalności, istnieje perspektywa wyboru pojemności bazy PLU, pod względem niezbędnej ilości usług i towarów koniecznych do zaprogramowania, masz do wyboru wersję 4000, 6000 lub 8000 nazw usług i towarów które sprzedajesz.

DODAJ MODUŁY KOMUNIKACYJNE
Wi-Fi, 3g lub bluetooth nie stanowią przeszkody dla kasy. W dowolnym okresie możesz rozwinąć kasę, w moduły dzięki którym połączysz się z urządzeniem, by zaprogramować lub odebrać informacje o towarach. Ponadto ekspresowo zarchiwizujesz szczegółowe dane transakcji, nawet z dowolnego miejsca na świecie.

WRZUĆ I DRUKUJ  
Wymiana papieru jest niezmiernie prosta, otwierasz, wrzucasz papier, zamykasz i kasa jest przygotowana do działania.

SPRAWDZA SIĘ NA MIEJSCU I W TERENIE
Kasa Ergo jest  produktem który idealnie sprawdzi  się w każdych warunkach i każdej sytuacji.  Pracujesz w terenie, jesteś właścicielem punktu handlowego, czy świadczysz usługi u klienta, na festynie, a może prowadzisz sklep internetowy, punkt gastronomiczny, lub piekarnię, cukiernię? Jeśli tak, to KASA ERGO jest skonstruowana dla Ciebie i z myślą o Tobie.

Zobacz film o produkcie
ZastosowanieBiuro rachunkowe, Lekarze i dentyści, Fryzjer i kosmetyczka, Parking i bilety wstępu, Auto-handel i komis, Warsztat, Sklep, Usługi
Urządzenia z kopią elektroniczną paragonu tak
Informatyczny Nośnik Danych karta micro SD/micro SDHC - 4GB
Eurofiskalizacjamożliwość zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej, w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (np. euro)
Stawki VAT 7 (A...G)
Liczba PLU 4000/6000*/8000* (*opcja)
Nazwa towarów 40 znaków
Dodatkowe kody kreskowe 1000
Max. liczba kodów do PLU 10
Zestawy towarów / wielopaki 1000
Notatnik500
Kasjerzy16
Opakowania65
Formy płatności 16 (w tym 8 walut)
Rabaty / narzuty 16
Rabaty czasowe 8
Jednostki miary 5
Klawisze skrótu 27
Grupy towarowe 32
Formaty kodów ważonych 10
Opisy wpłat / wypłat 10
Opisy towarów 30
Obsługa błędów 20
Bufor pozycji paragonowych 5000
Typ mechanizmu drukującego termiczny, "drop in - wrzuć i drukuj"
Liczba znaków w wierszu 40
Szerokość papieru 57 mm
Długość rolki papieru 30 m
Szybkość wydruku 20 linii/s
Wyświetlacz operatora graficzny (192 x 64 pikseli)
Wyświetlacz klienta graficzny (192 x 64 pikseli)
Liczba klawiszy klawiatury 29, może występować w wersji switchowej lub silikonowej (3 poziomy)
Porty standardowe 1 x USB (host)
Szuflada5V | 6V, 12V, 18V, 24V (opcja)
Komunikacja z komputerem on-line, bez przerywania pracy kasjera
Zasilaczzewnętrzny
Wbudowany akumulator Li-ion 7,2V/2150 mAh
Port USB 1
Wymiary94 x 62 x 230 mm (szer. x wys. x dł.)
Waga0,6kg
AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA