Kasa fiskalna FAWAG Lite Online

Producent:FAWAG
Nr produktu:fawag
1720,77
netto: 1399,00 złod ręki
Wybierz komunikacja z internetem:
- wybierz -
  • 3G
  • Wifi
  • Ethernet
Zapytaj o produkt
Charakteryzująca się niewielkimi rozmiarami, poręczna i estetyczna kasa fiskalna Fawag Lite Online to nowoczesny sprzęt dedykowany wybranym branżom zobligowanym do stosowania urządzeń łączących się z Centralnym Repozytorium Kas. Za sprawą wbudowanego złącza LAN/Ethernet kasę można podłączyć do Internetu – bezpośrednio lub przez komputer. Możesz również zdecydować się na zakup kasy w wersji z modemem WiFi lub uniwersalnym BOX 3G – modem umożliwia transmisję danych z wykorzystaniem dedykowanej karty SIM. Kasa fiskalna Fawag Lite Online będzie idealnym wyborem dla małej gastronomi, branży hotelarskiej, warsztatów samochodowych, a także szeroko pojętej branży beauty. Sprawdzi się także w małych punktach handlowych. To estetyczny i funkcjonalny sprzęt wyposażony w czytelny wyświetlacz, sprawny akumulator AGM, niezawodną klawiaturę numeryczną z klawiszami skrótów, sprawdzony mechanizm drukujący (termiczny) i kilka portów umożliwiających łatwą integrację z urządzeniami peryferyjnymi, takimi jak skaner kodów czy szuflada kasjerska. Wybierz ofertę fiscash.com.pl i złóż zamówienie.

To pierwsza kasa wytwarzana przez spółkę Lubelskie Fabryki Wag FAWAG S.A. w wersji ONLINE. Jest nieduża, trwała i wyjątkowo prosta w obsłudze. Można do niej podłączyć szufladę kasjerską, skaner kodów kreskowych, wagę, terminal płatniczy i komputer. W wersji ONLINE jest wyposażona w dwa porty szeregowe RS232 oraz złącze LAN/Ethernet, służące do komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas.

Połącz się z CRK
Kasę Fawag Lite ONLINE można podpiąć do Centralnego Repozytorium Kas aż na pięć sposobów - wybierz taki , który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom:
  1. Z Centralnym Repozytorium Kas możesz połączyć się za pomocą standardowego portu komunikacyjnego LAN/Ethernet.
  2. Jeśli posiadasz komputer połączony z Internetem możesz podłączyć kasę do komputera wykorzystując złącze USB.
  3. Potrzebujesz komunikacji bezprzewodowej? Nie ma problemu, wybierz Fawag Lite ONLINE w wersji z WiFi.
  4. Z CRK możesz się również połączyć przez modem BOX 3G. Dodatkowe akcesorium umożliwia połączenie z CRK poprzez sieć komórkową, po zainstalowaniu karty SIM micro dowolnego operatora.
  5. Skorzystaj z Netpay - terminala płatniczego, który w połączeniu z kasą fiskalną ONLINE pozwala na realizowanie płatności bezgotówkowych (dostępny tylko dla wersji Fawag Lite Online 1.02 i Fawag Lite Online 2.01)
Czytelny ekran, wydajny akumulator i specjalne klawisze skrótu to niepodważalne atuty urządzenia Lubelskich Fabryk Wag FAWAG S.A. Dodatkowo perspektywa przyłączenia szuflady kasjerskiej i skanera kodów kreskowych lub komputera, w połączeniu z jej funkcjonalnością sprawia, że Fawag Lite jest niezrównana w swojej klasie. Polecana do punktów gastronomicznych, butików, kwiaciarni, punktów usługowych, salonów fryzjerskich i kosmetycznych oraz niewielkich sklepów.
ZastosowanieFryzjer i kosmetyczka, Hotele pensjonaty, Parking i bilety wstępu, Warsztat, Auto-handel i komis, Sklep, Usługi
Urządzenia z kopią elektroniczną paragonu tak
Informatyczny Nośnik Danych karta micro SD/micro SDHC - 4GB
Eurofiskalizacjamożliwość zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej, w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (np. euro)
Stawki VAT 7 (A...G)
Liczba PLU 2000
Nazwa towarów 40 znaków
Dodatkowe kody kreskowe brak
Max. liczba kodów do PLU brak
Zestawy towarów / wielopaki brak
Notatnikbrak
Kasjerzy8
Opakowania16
Formy płatności 8
Rabaty / narzuty 8
Rabaty czasowe brak
Jednostki miary 5
Klawisze skrótu 16
Grupy towarowe 16
Formaty kodów ważonych 10
Opisy wpłat / wypłat 10
Opisy towarów brak
Obsługa błędów 10
Bufor pozycji paragonowych brak
Typ mechanizmu drukującego termiczny, "drop in - wrzuć i drukuj"
Liczba znaków w wierszu 40
Szerokość papieru 57 mm
Długość rolki papieru 30 m
Szybkość wydruku 16 linii/s
Wyświetlacz operatora LCD 2x16 znaków, alfanumeryczny
Wyświetlacz klienta LCD 2x16 znaków, alfanumeryczny
Liczba klawiszy klawiatury 27 klawiszy, w tym 8 programowalnych (2 poziomy)
Porty standardowe Ethernet, USB (host), 2 x RS232
Porty dodatkowe WiFi/Bluetooth*, modem 3G* (*zależnie od wersji/po zastosowaniu modułów rozszerzeń)
Szuflada6V
Obsługiwane urządzenia komputer, skaner USB, szuflada
Komunikacja z komputerem on-line, bez przerywania pracy kasjera
Zasilaczzewnętrzny
Wbudowany akumulator AGM 6V/1,2 Ah
Port USB 1
Wymiary179 x 97 x 191 mm (szer. x wys. x dł.)
Waga~ 1 kg
AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA