Kasa fiskalna FAREX PRO 300

Producent:EDATA
1476,00
netto: 1200,00 złod ręki
Wybierz edata online:
- wybierz -
 • LAN/Wi-Fi
 • LAN/Wi-Fi/GSM
Wybierz komunikacja z internetem:
- wybierz -
  Zapytaj o produkt
  Bezproblemowa integracja z dowolnym modelem wprowadzonego na polski rynek terminalu płatniczego oraz z innymi urządzeniami peryferyjnymi to tylko jeden z wielu atutów, jakimi może poszczycić się kasa fiskalna Farex Pro 300. Dzięki modułom łączności internetowej urządzenie zostało przystosowane do zdalnej komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas, dzięki czemu jest sprzętem już dostosowanym do nowych wymogów prawa. W zależności od wybranego wariantu kasa może łączyć się z siecią LAN, WiFi lub GSM. Urządzenie można podłączyć do komputera z Internetem, firmowej sieci WiFi lub bazować na mobilnym przesyle danych przy pomocy karty SIM – w fiscash.com.pl możesz wybrać dowolny wariant. Kasa fiskalna Farex Pro 300 to kompaktowy sprzęt do zastosowań w handlu, gastronomii, hotelarstwie, branży beauty, w warsztatach samochodowych i wulkanizacyjnych, gabinetach lekarskich i stomatologicznych, biurach rachunkowych, kancelariach prawnych, firmach budowlanych i wielu innych. To proste w obsłudze i niezawodne w działaniu urządzenie o nowoczesnym wyglądzie, w niezwykle przystępnej cenie.
   
  KOMUNIKACJA Z INTERNETEM
  Kasa Farex Online PRO 300 gwarantuje przesył danych fiskalnych zarówno przy użyciu sieci LAN, WIFI jak i GSM. Dzięki nieograniczonemu dostępowi do aż trzech metod komunikacji właściciel firmy zyskuje pełną samodzielność – zarówno od operatora  Internetu, jak i od miejsca instalacji urządzenia – dzięki czemu może niezakłócenie prowadzić sprzedaż w dowolnym miejscu w Polsce.

  KOMUNIKACJA Z TERMINALEM PŁATNICZYM
  Model PRO 300 posiada wgrany uniwersalny protokół komunikacyjny, dzięki czemu może nawiązywać łączność z każdym dowolnym, wprowadzonym na polski rynek, terminalem płatniczym. Urządzenia komunikują się ze sobą po połączeniu kablem, wymieniają wzajemnie dane nawiązujące do realizowanej operacji. Zapłata należna widziana na wyświetlaczu kasy fiskalnej, zostaje samoistnie wprowadzona do terminala – nie ma konieczności jej ponownego osobnego, manualnego podawania na drugim urządzeniu. Rozwiązanie to zapewnia szybką i bezbłędną finalizację transakcji bezgotówkowych, a zarazem likwiduje na zawsze wszelkie kłopoty wynikające z pobrania od klienta nieodpowiedniej kwoty,

  KOMUNIKACJA Z URZĄDZENIAMI PERYFERYJNYMI
  Dzięki aż pięciu dostępnym -innym, niż do komunikacji z Internetem, portom komunikacyjnym ,kasa fiskalna Farex PRO 300 – małych rozmiarów, mobilna kasa fiskalna – może stać się w pełni samodzielnym centrum obsługi wielofunkcyjnego stanowiska sprzedażowego. Do tego niewielkiego urządzenia można równolegle podłączyć np. terminal płatniczy, skaner kodów kreskowych, szufladę kasową i komputer, gwarantując natychmiastową bezbłędną rejestrację sprzedaży przy jednoczesnym pełnym komforcie pracy kasjera.

  PALETA POZOSTAŁYCH ATUTÓW
  Kasy Farex Online PRO 300 zostały przygotowane z myślą o użytkowniku. Najważniejsze było zapewnienie bezkonkurencyjnego luksusu obsługi. Kasy fiskalne PRO 300 to harmonijne połączenie nietradycyjnego wyglądu, ergonomii użytkowania i usprawnienia funkcjonalności, które – z całą pewnością – już wkrótce zostaną ocenione pozytywnie przez szerokie grono nabywców.
   
  ZastosowanieBiuro rachunkowe, Lekarze i dentyści, Fryzjer i kosmetyczka, Auto-handel i komis, Usługi
  Urządzenia z kopią elektroniczną paragonu tak
  Informatyczny Nośnik Danych karta micro SD
  Liczba PLU 100000
  Typ mechanizmu drukującego system "wrzuć i pracuj"
  Szybkość wydruku 75 mm/s
  Wyświetlacz operatora LCD 2 liniowy graficzny
  Wyświetlacz klienta LCD 2 liniowy graficzny
  Liczba klawiszy klawiatury 29
  Porty dodatkowe 5 standardowych + Internet (3x RS232, 1x USB, 1x PC + 1x LAN/slot SIM)
  Port USB 1
  Wymiary190 x 101 x 72
  AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA