POSNET kasy i drukarki fiskalne

Szukasz kasy fiskalnej dla swojego biznesu? Wybierz kasy Posnet – znakomite zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw. Urządzenia charakteryzują się starannym, doskonałej jakości wykonaniem oraz znakomitym designem. Duże wyświetlacze, wygodne klawiatury i możliwość podłączenia do innych urządzeń znacznie ułatwiają pracę.

Posnet Neo

Na szczególną uwagę zasługuje kasa Posnet Neo z możliwością elektronicznej kopii paragonów oraz bazą towarową do 60 tys. PLU. Jest to model spełniający wysokie wymagania średnich i dużych firm, szczególnie polecany przy pracy systemowej i wielostanowiskowej.

Posnet drukarka fiskalna

Firma Posnet oferuje także profesjonalne drukarki fiskalne, które należy podłączyć do urządzenia sterującego np. komputera. Tego typu sprzęt posiada te same funkcje co tradycyjna kasa fiskalna. Cechuje go wysoka wydajność, prostota działania oraz intuicyjna obsługa. W asortymencie znajdują się drukarki fiskalne Posnet stacjonarne i przenośne, a także apteczne przeznaczone do aptek, gabinetów lekarskich i przychodni.

AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA