Kolektory danych

Osobom poszukującym elektronicznych urządzeń przyspieszających inwentaryzację, przydatnych w logistyce, spedycji, produkcji i polityce magazynowej, polecamy zaawansowane techniczne kolektory danych. To wielofunkcyjny sprzęt o wytrzymałej konstrukcji, wyposażony w narzędzia przyspieszające zbieranie danych, chociażby takie jak skaner kodów kreskowych, klawiatura numeryczna czy funkcja rejestracji podpisu.
 

Cyfrowe urządzenia programowalne do gromadzenia danych

Firmom poszukującym nowoczesnego sprzętu pozwalającego na automatyzację części procedur związanych z przyjmowaniem i wydawaniem towarów oraz szeregiem innych czynności logistyczno-magazynowych oferujemy nowoczesne kolektory do zbierania i przetwarzania danych, wyposażone w moduły komunikacyjne umożliwiające ich podłączenie do komputera (przewodowe lub zdalne), co pozwala na szybki eksport zebranych danych do programu analitycznego. W ofercie sklepu fiscash.com.pl znajdziesz oryginalne kolektory danych renomowanej marki Honeywell. Sprzedajemy sprzęt o stosunkowo prostej konstrukcji, z ograniczoną liczną funkcjonalności, idealny do małych i średniej wielkości magazynów, hurtowni czy sklepów. Sprzedajemy również zdecydowanie bardziej zaawansowane technicznie kolektory do zbierania i przetwarzania danych z dużym, czytelnym wyświetlaczem, poprawionym aparatem i oprogramowaniem umożliwiającym odczyt nawet częściowo uszkodzonych czy słabo wydrukowanych kodów. Taki sprzęt sprawdzi się zarówno w handlu, jak i w przemyśle, gwarantując wysoki komfort i szybkość pracy, usprawniając politykę magazynową, spedycyjną i ogólnie szeroko pojętą logistykę.
 
Skorzystaj z oferty naszego sklepu i zainwestuj w profesjonalny sprzęt do rejestracji danych, z opcją ich bezproblemowego, zdalnego eksportu do wybranego programu, z jakiego korzysta Twoje przedsiębiorstwo. Kolektory danych pomagają w inwentaryzacji, przyjmowaniu i wydawaniu towarów, skanowaniu etykiet towarów, rejestracji zleceń produkcyjnych i wielu innych czynnościach wymagających zastosowania sprzętu o funkcjonalności smartfona.
AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA

Filtrowanie

Cena
oddo
Producent
zamknij