Dotykowe Ekrany do zabudowy

Dotykowe monitory do zabudowy


Dotykowe monitory do zabudowy mają szerokie zastosowanie w wielu miejscach. Przede wszystkim to znakomite rozwiązanie samoobsługowe w punktach sprzedaży, umożliwiające klientom sprawne złożenie zamówienia i nie tylko. Ponadto tego typu urządzenia znakomicie sprawdzają się w roli interaktywnej reklamy, która w ostatnim czasie zyskuje na popularności. Wbudowane monitory z ekranem dotykowym służą doskonale również jako nowoczesne punkty informacyjne oraz panele sterujące HMI na halach produkcyjnych.
 

Funkcjonalność i design od marki Elo


W naszej ofercie znajdziesz wysokiej klasy monitory do zabudowy Elo, które są przeznaczone do pracy ciągłej 24/7, a także spełniają wymogi środowiska przemysłowego. Proponowane modele zostały wyposażone w wytrzymałą obudowę oraz ekran odporne na zabrudzenia, zalanie, a także powstawanie uszkodzeń, dzięki czemu możesz być pewien ich długiej żywotności. Monitory do zabudowy Elo są także energooszczędne, co jest szczególnie istotne ze względu na długi czas pracy. Wysokie parametry techniczne dotykowych monitorów do zabudowy marki Elo idą w parze z atrakcyjnym designem w nowoczesnym stylu.
 

Monitor do zabudowy Elo


Dotykowe monitory do zabudowy Elo to modele w większości wyposażone w panoramiczne proporcje obrazu, umożliwiające wyświetlanie znakomitej jakości treści na ekranie w większej ilości. Proponujemy urządzenia o różnych wymiarach, dzięki czemu z pewnością znajdziesz produkt dostoswany do potrzeb Twojej firmy. Wszystkie oferowane modele posiadają ważną certyfikację honorowaną na całym obszarze Unii Europejskiej.
Profesjonalne monitory do zabudowy są to urządzenia dające wiele możliwości przy konfiguracji, stosunkowo tanie i bezusterkowe. Przystosowane do długiej pracy, przez stałą projekcję treści, są godne swojej wartości. Zarówno monitory do zabudowy ELO tak jak monitory do zabudowy Hisense, zostały wykonane z wysokiej jakości komponentów odpornych na zalania, zabrudzenia oraz szczególnej trwałości. Każdy monitor do zabudowy przy wyborze powinien zwrócić swoją uwagę na następujące parametry: odpowiednia technologia dotyku, proporcje ekranu oraz co jest bardzo istotne - przekątną ekranu, ponieważ im większy monitor, tym czytelniejsze dane i większy komfort obsługi. Polecamy monitory do zabudowy wyposażone w panele dotykowe od ELO.
AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA

Filtrowanie

Cena
oddo
Producent
zamknij