ELZAB - Drukarki i kasy fiskalne

FisCash – autoryzowany partner marki Elzab

Jedną z firm, której drukarki i kasy fiskalne Państwu proponujemy, jest słynący z wysokiej jakości i niezawodności urządzeń polski producent – ELZAB, a właściwie Zakłady Urządzeń Komputerowych ELZAB S.A. Zakup produktów sygnowanych logiem firmy założonej w 1969 roku w Zabrzu jest gwarancją dobrego wyboru – zachęcamy do poznania naszej oferty, w której znajdą Państwo nie tylko kasy i drukarki fiskalne, ale również przydatne akcesoria do tych urządzeń.

Drukarki fiskalne Elzab

Zakłady Urządzeń Komputerowych ELZAB S.A. są laureatem wielu nagród i wyróżnień – na swoim koncie posiadają między innymi statuetkę „Perła Rynku” za 2013 rok, Nagrodę Kupców Polskich „Złoty Paragon 2013” oraz wiele odznaczeń potwierdzających najwyższą jakość oferowanych produktów.

Kasy fiskalne Elzab

Nasza firma pragnąc dostarczać swoim Klientom najwyższej jakości artykuły posiada w swojej ofercie urządzenia elektroniczne marki ELZAB S.A., której jest autoryzowanym partnerem. Zarówno dla nas, jak i dla firmy podlegającej niegdysiejszemu Zjednoczeniu Przemysłu Automatyki i Aparatury Pomiarowej "Mera" liczy się zadowolenie odbiorcy, dlatego nie powinna dziwić ścisła współpraca na polu biznesowym. Zapewniamy, że każda kasa fiskalna i drukarka fiskalna opatrzona logiem ELZAB S.A. łączy w sobie doskonałą jakość, niezawodność oraz atrakcyjną cenę.

Zapraszamy – Fis Cash, ul. Żeromskiego 45, Warszawa

AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA