Drukarki fiskalne Posnet

Poznaj najnowsze drukarki fiskalne Posnet i zamów sprzęt z systemem łączności internetowej, zgodny z obowiązującymi przepisami prawa, umożliwiający transmisję danych o sprzedaży bezpośrednio do CRK (Centralne Repozytorium Kas). Oczywiście sprzedajemy również urządzenia typu tradycyjnego, z kopią elektronicznego paragonu, dedykowane branży usług i handlu. Oferowane przez nas drukarki fiskalne to nowoczesny, niezawodny w działaniu sprzęt gwarantujący komfort obsługi klientów w wielu firmach.
 

Drukowanie paragonów nigdy nie było tak proste!

Korzystając z oferty naszego sklepu, możesz zamówić nową generację fiskalnych urządzeń drukujących wyposażonych w wiele rozwiązań ułatwiających rejestrację sprzedaży, usprawniających wprowadzanie nowych produktów. W fiscash.com.pl zamówisz różnorodne drukarki fiskalne Posnet dla sklepów i usług, w tym urządzenia stacjonarne i mobilne – doskonały wybór w przypadku działalności prowadzonej na targowiskach, podczas festynów i innych eventów realizowanych pod przysłowiową chmurką. Sprzedajemy przystosowane do potrzeb farmaceutów kasy apteczne oraz dedykowane operatorom parkingów, firmom transportowym, organizatorom koncertów lub wydarzeń sportowych kasy biletowe. Znajdziesz tu także profesjonalne terminale fiskalne serii Thermal – to sprawdzony wybór dla średniej wielkości sklepów. Prezentowane drukarki fiskalne Posnet to w dużej części sprzęt przystosowany do komunikacji z CRK, co jest obowiązującym wymogiem prawa dla kilkunastu branż, między innymi dla serwisów samochodowych i wulkanizacyjnych, stacji paliw, lokali gastronomicznych, zakładów fryzjerskich czy firm budowlanych.
 
Jeśli szukasz niezawodnego w działaniu, a przy tym wygodnego w obsłudze, estetycznego i trwałego sprzętu fiskalnego do sklepu lub lokalu usługowego, zapoznaj się z naszą ofertą na wysokiej klasy drukarki fiskalne Posnet. To polska marka, która już od blisko 30 lat zajmuje się produkcją urządzeń fiskalnych cieszących się niesłabnącym zainteresowaniem rodzimych przedsiębiorców. Sprawdź, jakie modele drukarek aktualnie oferujemy – pomożemy w wyborze odpowiedniego sprzętu.
AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA

Filtrowanie

Cena
oddo
Producent
zamknij