Pospay Kasoterminal Płatniczy

Oferujemy Państwu najnowsze rozwiązanie, jedyne w swoim rodzaju - kasoterminal płatniczy Pospay. Genialne urządzenie stworzone przez Posnet. Ultranowoczesne połączenie kasy fiskalnej, terminala płatniczego i drukarki fiskalnej. To niewielkich rozmiarów urządzenie wyglądem zbliżone do smartfona ma w sobie 3 urządzenia.

Drukarka fiskalna wydrukuje FV po podłączeniu jej do komputera lub telefonu, zrealizuje płatności bezgotówkowe, a także wystawi paragon jak każda kasa fiskalna. Każda z tych funkcji działa niezależnie, ale mogą współdziałać w jednej transakcji.

W wersji Pospay Online nie potrzebuje dodatkowego modułu do wysyłania danych do CRK – część terminalowa udostępnia internet zarówno kasie jak i drukarce fiskalnej. Dane w Pospay przesyłane są za pomocą sieci GSM, ale nie musisz się martwić o kupno karty SIM – Posnet wszystkim się zajmie, abyś nie musiał zaprzątać sobie głowy dodatkowymi sprawami. Jeśli wolisz używać sieci WiFi czy połączenia Bluetooth, możesz oczywiście ich używać. Terminal płatniczy POSPAY jest wygodny w działaniu a praca na nim to czysta przyjemność.

Kasoterminal Pospay wyposażony jest w dwie baterie litowo-jonowe, dzięki czemu korzystanie z niego na jednym ładowaniu będzie znacznie dłuższe. Ma to ogromne znaczenie szczególnie w przypadku usług mobilnych, kiedy to Posnet Pospay online nie będzie stale w jednym miejscu, tylko będzie odwiedzał Twoich klientów razem z Tobą. Dodatkową zaletą Posnet Pospay, dzięki której korzystanie z niego poza siedzibą firmy jest bardzo wygodne, jest to, że ma naprawdę niewielkie wymiary. Ma zaledwie 15 cm długości oraz 8 cm szerokości i głębokości, co czyni kasoterminal Pospay jednym z najmniejszych urządzeń tego typu na rynku.

Duży 4-calowy wyświetlacz obecny w Posnet Pospay, który przypomina ekran smartfona, zadowoli nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców. Docenisz go szczególnie mocno w trudnych warunkach – na przykład na targu czy festynie. Wyjątkowo przyjazny i prosty interfejs oznacza, że korzystanie z kasoterminala Pospay nie sprawi kłopotu nawet osobom, które na co dzień nie są zaprzyjaźnione i zaznajomione z technologią.
 

Pospay online cena


Warto zaznaczyć, że to innowacyjne urządzenie posiada najlepszy stosunek ceny do jakości, która w tym przypadku nie ma sobie równych. Za nieco ponad 2 tysiące złotych otrzymasz 3 urządzenia w jednym – Pospay terminal, kasę fiskalną i drukarkę fiskalną. Zapewniamy, że nie znajdziesz na rynku korzystniejszego finansowo rozwiązania.

Jeżeli zastanawiasz się, jakim cudem urządzenie 3w1 może mieć tak niską cenę, już tłumaczymy! Dzieje się tak dlatego, że kupujesz jedynie kasę fiskalną i drukarkę fiskalną, a terminal płatniczy jedynie wynajmujesz. To właśnie dzięki temu cena kasoterminala Pospay może być tak niska. W dodatku na terminal płatniczy jest dożywotnia gwarancja!

Szczególnie polecamy Pospay Online dla lekarzy, dla mobilnych usług. Pospay Online dla kosmetyczki i fryzjerki. Wyjątkowo przydatny i sprawdzony Pospay Online dla cateringu z dostawą, warsztatu samochodowego czy usług remontowo-budowlanych. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie przydaje się kompaktowość i mobilność. Serdecznie polecamy Ci to rozwiązanie!
AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA

Filtrowanie

Cena
oddo
Zastosowanie
Producent
zamknij