Waga szalka FAWAG DS-1

Producent:FAWAG
Nr produktu:W018
736,77
netto: 599,00 złod ręki
Zapytaj o produkt

Szalka ze stali nierdzewnej to dodatkowe akcesorium do kas Posnet: Revo, Ergo, Neo oraz Bingo Max, które zapewnia sprzedaż towarów ważonych przy zastosowaniu  klawiatury i ekranu kasy.
Pozycje takie jak tarowanie i zerowanie szalki ważącej wywoływane są z klawiatury kasy, a wskazania z wagi pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczach sprzedawcy i klienta zintegrowanych kas.
Szalka nie może działać samodzielnie. Pobiera zasilanie do działania z kasy oraz wskazanie wagi może pokazać tylko na jednej z podanych kas. Takie rozwiązanie wspaniale sprawdzi się w punktach, gdzie jest sprzedawany często towar ważony.
Pod względem cenowym nie ma tak dobrego rozwiązania jak ta waga, biorąc pod uwagę to, że pod względem jakości wykonania dorównuje wagom z najwyższej półki. Szczególnie polecana do sklepów mięsno-wędliniarskich, warzywniaków, rybnych, cukierni oraz na bazary.

Zakres ważenia: 15 kg

 

ZastosowanieGastronomia, Warsztat, Sklep
Wyświetlacz operatora waga zintegrowana z wyświetlaczem kasy
Wymiary288 x 67 x 208 mm (+5 mm wysokości - regulacja nóżek)
AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA