Kasoterminal Płatniczy Pospay Online

Producent:POSNET
2212,77
netto: 1799,00 złod ręki
Zapytaj o produkt
Uniwersalny kasoterminal płatniczy Pospay to oszczędność, wygodna i nowoczesność na wyciągnięcie ręki. Zamiast trzech oddzielnych urządzeń, wybierz ofertę fiscash.com.pl i zamów sprzęt nowej generacji 3w1! Urządzenie łączy w sobie funkcjonalność kasy fiskalnej, drukarki i terminalu płatniczego, na który otrzymujesz dożywotnią gwarancję. To idealny wybór do sklepu stacjonarnego, mobilnego punktu sprzedaży czy dla firmy usługowej. Urządzenie zostało wyposażone w system łączności GSM, co jest gwarancją transferu danych bez względu na miejsce prowadzenia sprzedaży – nie musisz inwestować w firmową sieć WiFi i stałe łącze internetowe. Kasoterminal płatniczy Pospay wyróżnia się nie tylko dużą funkcjonalnością użytkową, ale i niezwykle nowoczesną formą. To sprzęt o kompaktowych rozmiarach, wyposażony w czytelny wyświetlacz dotykowy wyglądem przypominający ekran nowoczesnego smartfona. Urządzenie zostało wyposażone w dwie baterie litowo-jonowe, co zwiększa jego niezawodność i pozwala pracować przy przerwach w dostawach prądu oraz w terenie.

Sprawdź film promocyjny!

Oto niepowtarzalne i wyznaczające kierunek, rozwiązanie na rynku, mobilne zestawienie kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego – Pospay. Już nie musisz zachodzić w głowę, które urządzenie fiskalne wybrać! Teraz wszystkie masz w zasięgu wzroku, w jednym, fiskalnym terminalu płatniczym. Wyjątkowo intuicyjnym w obsłudze i zdolnym do błyskawicznej modyfikacji funkcji sprzyjających Twojej działalności.
 

Pospay kasoterminal płatniczy - kompleksowe rozwiązanie

Pospay, jako rewolucyjne przenośne urządzenie na rynku zespala w sobie funkcje kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego.

Nie ma potrzeby już oddzielnie nabywać urządzenia fiskalnego i zawierać  umowy z operatorem świadczeń bezgotówkowych. Obecnie całość formalności dokonasz w jednym miejscu!
 
Nie powinieneś  zadręczać się dostępem do internetu, albowiem transfer danych przez sieć GSM gwarantuje dostawca urządzenia - Posnet. W konsekwencji Pospay, może wykonywać pracę w jakimkolwiek miejscu! To zaręczy wysokiej klasy jakość obsługi Twoich klientów!

Akumulatory drukarki, podobnie jak i  terminala zaopatrzone są w ogniwa litowo-jonowe. Gdy jedno się wyczerpie, drugie przejmuje jego rolę. To daje możliwość długotrwałego działania urządzenia bez konieczności ładowania.
 

Pospay kasoterminal płatniczy - atrakcyjna cena

Zaopatrujesz się  tylko w drukarkę, a  terminal wynajmujesz. Wobec tego nie tylko poniesiesz niższe koszty przy instalacji, ale również nie będziesz się zadręczał aktualizacjami systemu.
Przed zrobieniem kup teraz - koniecznie zadwoń  - w pierwszej kolejnosci musimy złożyć wniosek o terminal płatniczy

Urządzenie możesz bezproblemowo dostosować do Twojego rodzaju działalności, do oferowanych przez Ciebie usług lub towarów.
 
Na wynajęty terminal otrzymasz  bezterminową gwarancję. Moduł fiskalny drukarki objęty jest pięcioletnią gwarancją. W całym okresie użytkowania zapewniamy wszechstronny serwis urządzenia.

Pospay jest urządzeniem bardzo komfortowym. Jego wymiary to: 15,2 x 8,02 x 8,15 cm (dł. x szer. x wys). Waga - odrobinę ponad pół kilograma. Pospay jest na tyle niewielki, że idealnie mieści się w dłoni.

ZastosowanieBiuro rachunkowe, Lekarze i dentyści, Fryzjer i kosmetyczka, Parking i bilety wstępu, Auto-handel i komis, Usługi
Urządzenia z kopią elektroniczną paragonu tak
Informatyczny Nośnik Danych karta micro SD/micro SDHC - 4GB
Eurofiskalizacjamożliwość zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej, w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (np. euro)
Stawki VAT 7 (A...G)
Liczba PLU 4000 (aplikacja kasowa), 100 000 (aplikacja drukarkowa)
Nazwa towarów 80
Kasjerzy8
Formy płatności 16
Rabaty / narzuty 16
Jednostki miary 40
Klawisze skrótu 20
Grupy towarowe 32
Typ mechanizmu drukującego Termiczny
Liczba znaków w wierszu do 40
Szerokość papieru 57 mm
Długość rolki papieru 14 m
Wyświetlacz operatora 4'' TFT, 480 x 800 pikseli
Wyświetlacz klienta LCD 2x16 znaków
Komunikacja z komputerem wifi
Zasilaczzasilacz zewnętrzny, 5V/4A
Wbudowany akumulator litowo - jonowy 6800 mAh (drukarka); 3050 mAh (terminal)
Wymiary15,2 x 8 x 8,1 cm
Waga~0,6 kg (z papierem)
AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA