Zmiana Vat w towarach

Zmiana stawek w artykułach spożywczych

W związku z koniecznością zmiany stawek VAT w artykułach spożywczych na przełomie 31 stycznia/1 lutego, przekazujemy naszym klientom kilka związanych z tym informacji.
Z powodu bardzo krótkiego czasu na dokonanie takich zmian (powinno to nastąpić 31 stycznia po zamknięciu sklepu), nie ma możliwości wykonania takiej zmiany przez serwisanta, tego dnia w miejscu instalacji kasy (można to wykonać wcześniej jedynie u klientów posiadających kasy rezerwowe)

Proponujemy możliwość rozwiązania tego na trzy sposoby:

  • W pierwszym rozwiązaniu zapraszamy wszystkich, u których musi nastąpić przeprogramowanie kas, do naszego biura w Otwocku ul. Żeromskiego 45 w dniu 31.01.2022 – będziemy dokonywać zmiany od ręki, w kolejności przyjazdu – do ostatniego klienta, jeśli będzie taka potrzeba całą noc (decydując się na przyjazd po godzinie 23.00, proszę o poinformowanie o tym przed wyjazdem). 
 
  • Drugim rozwiązaniem jest możliwość zostawienia kasy i odbiór od 8 rano 1 lutego 
 
  • Trzecie rozwiązanie jest dla osób gotowych podjąć się samodzielnie takich zmian – przygotowaliśmy filmiki instruktarzowe i krótką instrukcję (tylko do kas Posnet Bingo, Neo, Revo, Fawag i Ergo) 
Kliknij na poniższy link do filmiku z instrukcją zmiany VAT


Kasa BINGO


Kasa NEO


Kasa REVO, ERGO, FAWAG


Kliknij na link do instrukcji pisanej do kasy REVO, NEO, ERGO, FAWAG I BINGO

Kasy REVO, NEO,  ERGO, FAWAG, BINGO

(W kasie Bingo po zmiania stawki inaczej - naciskamy cały czas klawisz RAZEM aż nastąpi zapis)
 
  • Proszę pamiętać o obniżeniu cen na artykuły spożywcze o 5%
  • Informujemy o wymogu umieszczenia informacji przy kasie podobnej treści:
Informujemy, że w naszym sklepie od dnia 1 lutego 2022 r do dnia 31 lipca 2022 r. sprzedaż towarów spożywczych jest objęta stawką podatku VAT obniżoną do wysokości 0%.
 
 
  
AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA