Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2 Online

Producent:POSNET
3442,77
netto: 2799,00 złod ręki
Wybierz thermal xl2 online:
- wybierz -
  • Ekran 2” bez dodatków
  • Ekran 2" + moduł + OLED
  • Ekran 2" + WiFi
  • Ekran 3" bez dodatków
  • Ekran 3" + moduł + OLED
  • Ekran 3" + WiFi
Zapytaj o produkt
Wyposażona w niezawodny mechanizm drukujący, czytelny wyświetlacz operatora (wspólny z wyświetlaczem klienta) oraz system łączności internetowej, profesjonalna drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2 Online z oferty sklepu fiscash.com.pl to wysokiej klasy sprzęt o wszechstronnym zastosowaniu. Dzięki modułom łączności internetowej (w standardzie LAN/Ethernet przez port USB lub opcjonalnie modem WiFi) prezentowane urządzenie jest idealnym wyborem dla branż zobowiązanych do stosowania urządzeń fiskalnych łączących się z Centralnym Repozytorium Kas – gastronomia, hotelarstwo, mechanika samochodowa i inne. Ze względu na dużą wydajność i niezawodność działania drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2 Online sprawdzi się również w sklepach, hurtowniach oraz innych punktach handlowo-usługowych. Zastosowanie sprawdzonego mechanizmu drukującego (termiczny Seiko), wbudowanego akumulatora (możliwość pracy podczas przerw w zasilaniu) i szeregu portów umożliwiających integrację z urządzeniami peryferyjnymi pozwala na stworzenie nowoczesnego stanowiska kasowego w punktach o średnim i dużym natężeniu ruchu.
Najbardziej popularna oraz doceniana linia drukarek fiskalnych na polskim rynku, Thermal XL również w wersji ONLINE. To drukarka fiskalna online o wszechstronnym przeznaczeniu, które zda egzamin w każdym rodzaju działalności. Drukarka dostępna jest z dwoma typami mechanizmu drukującego: 80mm i 57 mm.
Cena urządzenia jest uwarunkowana od wybranego modelu sposobu komunikacji, szerokości mechanizmu drukującego oraz wariantu wyświetlacza.
 

Posnet Thermal XL2 Online z dostępem do Internetu

Połącz się z Centralnym Repozytorium Kas w odpowiedni dla Ciebie sposób. Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2 ONLINE zapewnia to na kilka sposobów. Czy posiadasz drukarkę podłączoną do POS'a po USB, a Twój POS ma dostęp do Internetu? Znakomicie, bo nie musisz inwestować w ponadplanową infrastrukturę w sklepie. Zrób użytek z interfejsu USB do połączenia z CRK. Jeśli masz taką okazję podepnij drukarkę do CRK po LAN/Ethernet - to błyskawiczna i nieskomplikowana procedura. Nie możesz się obejść bez komunikacji bezprzewodowej? Zamów drukarkę z wariantem WiFi. Drukarki fiskalne Posnet Thermal XL2 Online to następna seria cenionych i cieszących się bardzo dużą renomą na rynku drukarek fiskalnych. Pomysłowe rozwiązania konstrukcyjne umożliwiają niezwykle bezproblemowe i komfortowe stworzenie niezależnego stanowiska kasowego.
 

Posnet Thermal XL2 Online - diament wśród drukarek fiskalnych

Jeśli potrzebujesz kompaktowego urządzenia, zdolnego zapewnić optymalną prędkość wydruku, posiadającego różne wyświetlacze, które dobierzesz odpowiednio do miejsca sprzedaży – to właśnie ta drukarka jest dla ciebie. Posiada także istotną funkcję tunelowania portów COM, pozwalając tym samym na podłączenie do drukarki dodatkowych urządzeń, np. skanera kodów kreskowych, wagi a nawet dodatkowego wyświetlacza.
 

Sam zdecyduj o aranżacji

Drukarkę Posnet Thermal XL2 ONLINE proponujemy Ci w trzech wersjach konstrukcyjnych z różnymi wyświetlaczami: standardowym LCD (na chorągiewce), wolnostojącym LCD lub wbudowanym w pokrywę drukarki OLED. Jest również możliwość produkcji drukarki w wersji z wyświetlaczem podwieszanym LCD (oferta niestandardowa, realizowana na zamówienie klienta). Dzięki tak szerokiemu wachlarzowi oferty masz pełną swobodę wyboru drukarki najbardziej pasującej do Twojego miejsca sprzedaży.
 

Posnet Thermal XL2 Online - drukarka do supermarketu, hurtowni lub kina

Drukarka Posnet Thermal XL2 ONLINE doskonale sprawdza się w dużych obiektach handlowych, super i hipermarketach, na stacjach paliw lub w hurtowniach, a także w kinach, teatrach, muzeach czy szpitalach. Często korzystają z niej także właściciele hoteli, restauracji, salonów samochodowych, centrów rekreacji.
ZastosowanieBiuro rachunkowe, Gastronomia, Hotele pensjonaty, Parking i bilety wstępu, Warsztat, Auto-handel i komis, Sklep, Stacja paliw, Usługi
Urządzenia z kopią elektroniczną paragonu tak
Informatyczny Nośnik Danych karta micro SD/micro SDHC - 4GB
Eurofiskalizacjamożliwość zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej, w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (np. euro)
Stawki VAT 7 (A...G)
Liczba PLU 250 000
Nazwa towarów 40 znaków
Typ mechanizmu drukującego termiczny Seiko, "drop in - wrzuć i drukuj"
Liczba znaków w wierszu 40
Szerokość papieru 80 mm
Długość rolki papieru 100 m
Szybkość wydruku do 47 linii/s
Wyświetlacz operatora wspólny z wyświetlaczem klienta
Wyświetlacz klienta do wyboru
Porty standardowe 1 x RS232, 1 x USB, Ethernet
Szuflada6V, 12V, 18V, 24V
Komunikacja z komputerem Ethernet, RS232, USB (host), WiFi/Bluetooth* (*zależnie od wersji/po zastosowaniu modułów rozszerzeń)
Zasilacz230V / 24V
Wbudowany akumulator AGM 12V/1200 mAh, zapewniający wydruk min. 6000 linii
Port USB USB typu B (Komunikacja PC)
Wymiary131 x 139 x 171 mm
Waga~2.0 kg
AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA