Kasoterminal Płatniczy Pospay 2 Online iPOS

Producent:POSNET
2212,77
netto: 1799,00 złod ręki
Zapytaj o produkt
Uniwersalny kasoterminal płatniczy Pospay 2 ONLINE z aplikacją iPOS
to oszczędzanie, multizadaniowość, mobilność i nowoczesność na wyciągnięcie ręki. Zamiast trzech oddzielnych urządzeń, wybierz ofertę fiscash.com.pl i zamów sprzęt 3w1! Urządzenie łączy w sobie funkcjonalność: kasy fiskalnej, drukarki i terminalu płatniczego, na który otrzymujesz dożywotnią gwarancję. To perfekcyjny wybór do sklepu stacjonarnego, mobilnego punktu sprzedaży czy dla firmy usługowej.
Urządzenie zostało wyposażone w system łączności GSM, co jest gwarancją transferu danych bez względu na miejsce prowadzenia sprzedaży – nie musisz inwestować w firmową sieć WiFi i stałe łącze internetowe.  To sprzęt o kompaktowych rozmiarach, posiada czytelny wyświetlacz dotykowy, przypomina ekran telefonu. Urządzenie zostało wyposażone w dwie baterie litowo-jonowe, co zwiększa jego niezawodność i pozwala pracować przy przerwach w dostawach prądu oraz w terenie.

Sprawdź film promocyjny!

Oto niepowtarzalne i wyznaczające kierunek rozwiązanie na rynku, mobilne zestawienie 3 w 1!  Teraz wszystkie masz w zasięgu wzroku, w jednym, fiskalnym terminalu płatniczym. Wyjątkowo intuicyjnym w obsłudze i zdolnym do błyskawicznej modyfikacji funkcji sprzyjających Twojej działalności.
 

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIE

 

- Pospay 2 zespala w sobie funkcje: kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego (system all in one). Oparty jest o system operacyjny Android.

- nie musisz już oddzielnie nabywać urządzenia fiskalnego i zawierać  umowy z operatorem świadczeń bezgotówkowych. Obecnie całość formalności dokonasz w jednym miejscu!
 
- transfer danych odbywa się przez sieć GSM lub WiFi. Komunikację z CRK za pomocą karty SIM gwarantuje dostawca urządzenia - Posnet, uwzględniając to w koszcie abonamentu

- akumulatory drukarki i  terminala zaopatrzone są w ogniwa litowo-jonowe. Gdy jedno się wyczerpie, drugie przejmuje jego rolę. To umożliwia długotrwałe działanie urządzenia bez konieczności ładowania.

- Pospay 2 jest urządzeniem bardzo komfortowym. Jego wymiary to: 15,2 x 8,02 x 8,15 cm (dł. x szer. x wys). Waga - odrobinę ponad pół kilograma. Pospay jest na tyle niewielki, że idealnie mieści się w dłoni, kieszeni, czy torbie.

ATRAKCYJNA CENA

 

- zaopatrujesz się tylko w drukarkę, a terminal wynajmujesz. Wobec tego nie tylko poniesiesz niższe koszty przy instalacji, ale również nie będziesz się zadręczał aktualizacjami systemu.

Przed zrobieniem <kup teraz> - koniecznie zadwoń  - w pierwszej kolejnosci musimy złożyć wniosek o terminal płatniczy!

 
- na wynajęty terminal otrzymasz dożywotnią gwarancję. Moduł fiskalny drukarki objęty jest pięcioletnią gwarancją. W całym okresie użytkowania zapewniamy wszechstronny serwis urządzenia.


APLIKACJA iPOS

- tę aplikację otrzymujesz w ramach abonamentu. Obsłużysz zarówno płatność bezgotówkową i gotówkową. Dzięki zróżnicowanym abonamentom, wybierasz takie funkcje, których potrzebujesz.
- możesz wystawiać paragony, paragony NIP oraz faktury VAT.
- podajesz NIP klienta, a aplikacja odnajdzie jego dane w REGON i wypełni sama dane do faktury
- możesz na bieżąco edytować wystawiany paragon podczas sprzedaży

- bardzo przydatne w restauracjach! Umożliwia przypisywanie otwartego rachunku do konkretnego stolika.
- Pospay 2 z aplikacją iPOS obsluguje wszystkie formy płatności.
- system iPOS web analizuje Twoją sprzedaż, dzięki czemu masz cały czas raporty! Kontrolujesz asortyment, ceny, rabaty, uprawnienia pracowników i czas ich pracy!

Rodzaje abonamentów miesięcznych na wynajem platformy sprzętowej i aplikacji sprzedażowej i ich ceny

1. wersja "Standard"- cena netto: 90,00 PLN
2. wersja "Premium"- cena netto: 140,00 PLN
3. wersja "Pro"- cena netto: 190,00 PLN
4. wersja "Max"- cena netto:
240, 00 PLN
 

ZastosowanieBiuro rachunkowe, Lekarze i dentyści, Fryzjer i kosmetyczka, Parking i bilety wstępu, Auto-handel i komis, Usługi, Adwokat i Prawnik
Urządzenia z kopią elektroniczną paragonu tak
Informatyczny Nośnik Danych karta micro SDHC - 4GB
Stawki VAT 7 (A...G)
Liczba PLU 4000 (aplikacja kasowa), 100 000 (aplikacja drukarkowa)
Typ mechanizmu drukującego termiczny typu "drop in" - wrzuć i drukuj
Liczba znaków w wierszu do 40
Szerokość papieru 57 mm
Długość rolki papieru 14 m
Wyświetlacz operatora 4,5", 1280 x 720 pikseli
Wyświetlacz klienta alfanumeryczny, LCD 2x16 znaków
Komunikacja z komputerem wifi
Zasilaczzasilacz zewnętrzny, 5V/4A
Wbudowany akumulator litowo - jonowy 6800 mAh (drukarka); 2500 mAh (terminal)
Wymiary15,2 x 8 x 8,1 cm
Waga~0,6 kg (z papierem)
AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA