Drukarka fiskalna Posnet Temo Online

Producent:POSNET
Nr produktu:DP002
2337,00
netto: 1900,00 złod ręki
Wybierz wersja:
- wybierz -
  • Standard
Zapytaj o produkt
Bezsprzecznie jedną z najistotniejszych zalet drukarki fiskalnej Posnet Temo online jest jego rozmiar - to najmniejsza drukarka fiskalna na rynku. Swobodnie schowasz ją w kieszeni lub w torbie z laptopem. Możesz się nią posługiwać poza sklepem lub biurem, ponieważ bez zasilania wydrukujesz 80 000 wierszy paragonu. W razie konieczności w każdym momencie możesz ją podłączyć do ładowarki samochodowej lub do komputera używając  gniazda USB.
Cena urządzenia jest zależna od wybranego rodzaju metody komunikacji.

ODPORNA NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE
Dzięki dużej odporności na wstrząsy, kurz i zachlapania, w połączeniu ze skórzanym pokrowcem, można jej używać do pracy w niemal każdych warunkach - do tego została stworzona. Warto wspomnieć o szybkiej wymianie papieru drop-in, dzięki której zaoszczędzimy czas.

KORZYSTAJ Z LICZNYCH FUNKCJI DRUKARKI
Chciałbyś mieć możliwość projektowania treści na paragonie? Dane o promocji? Kupon rabatowy? Uczynisz to bez najmniejszego wysiłku dzięki szerokiej gamie formatek. Opracuj hasło reklamowe lub czarno biały emblemat swojej firmy i umieść na paragonie. Ponadto takie informacje jak NIP kupującego w fiskalnej części paragonu, kod usługi i kod PKWIU, nie stanowią problemu dla tego urządzenia.
 
UŻYWAJ DRUKARKI WSZĘDZIE,GDZIE JEJ POTRZEBUJESZ
Dzięki spójnej konstrukcji drukarki fiskalne Posnet Temo online nadzwyczajnie sprawdzają się w pracy w terenie i warunkach biurowych, od wypożyczalni rowerów, poprzez parkingi samochodowe, kończąc na biurku lekarza, bądź prawnika.


Zobacz film o produkcie:
ZastosowanieBiuro rachunkowe, Lekarze i dentyści, Hotele pensjonaty, Parking i bilety wstępu, Auto-handel i komis, Sklep, Usługi
Urządzenia z kopią elektroniczną paragonu tak
Informatyczny Nośnik Danych karta micro SD/micro SDHC - 4GB
Eurofiskalizacjamożliwość zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej, w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (np. euro)
Stawki VAT 7 (A...G)
Liczba PLU 100 000
Typ mechanizmu drukującego termiczny Seiko, "drop in - wrzuć i drukuj"
Liczba znaków w wierszu 40
Szerokość papieru 57 mm
Długość rolki papieru 14 m
Szybkość wydruku 22 linii/s
Wyświetlacz operatora wspólny z wyświetlaczem klienta
Wyświetlacz klienta alfanumeryczny, LCD 2 x 16 znaków
Porty standardowe 1 x Mini USB
Porty dodatkowe Bluetooth (za pomocą dodatkowego modułu)
Szufladabrak
Zasilacz230V / 12V
Wbudowany akumulator Li-ion 7,4V/2150 mAh, zapewniający wydruk 50 000 wierszy paragonu
Port USB mini USB (Komunikacja PC, Ładowanie)
Wymiary86 x 46 x 128 mm (szer. x wys. x dł.)
Waga~315 g (360 g z papierem)
AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA