Kasoterminal Płatniczy Pospay 2 Online

Producent:POSNET
2212,77
netto: 1799,00 złod ręki
Zapytaj o produkt
Uniwersalny kasoterminal płatniczy Pospay 2 ONLINE z aplikacją iPOS
to oszczędność, wygoda i nowoczesność na wyciągnięcie ręki. Zamiast trzech oddzielnych urządzeń, wybierz ofertę fiscash.com.pl i zamów sprzęt nowej generacji 3w1! Urządzenie łączy w sobie funkcjonalność kasy fiskalnej, drukarki i terminalu płatniczego, na który otrzymujesz dożywotnią gwarancję. To idealny wybór do sklepu stacjonarnego, mobilnego punktu sprzedaży czy dla firmy usługowej. Urządzenie zostało wyposażone w system łączności GSM, co jest gwarancją transferu danych bez względu na miejsce prowadzenia sprzedaży – nie musisz inwestować w firmową sieć WiFi i stałe łącze internetowe. Kasoterminal płatniczy Pospay wyróżnia się nie tylko dużą funkcjonalnością użytkową, ale i niezwykle nowoczesną formą. To sprzęt o kompaktowych rozmiarach, wyposażony w czytelny wyświetlacz dotykowy wyglądem przypominający ekran nowoczesnego smartfona. Urządzenie zostało wyposażone w dwie baterie litowo-jonowe, co zwiększa jego niezawodność i pozwala pracować przy przerwach w dostawach prądu oraz w terenie.

Sprawdź film promocyjny!

Oto niepowtarzalne i wyznaczające kierunek, rozwiązanie na rynku, mobilne zestawienie kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego – Pospay. Już nie musisz zachodzić w głowę, które urządzenie fiskalne wybrać! Teraz wszystkie masz w zasięgu wzroku, w jednym, fiskalnym terminalu płatniczym. Wyjątkowo intuicyjnym w obsłudze i zdolnym do błyskawicznej modyfikacji funkcji sprzyjających Twojej działalności.
 

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIE

 

- Pospay 2 zespala w sobie funkcje: kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego.

- nie musisz już oddzielnie nabywać urządzenia fiskalnego i zawierać  umowy z operatorem świadczeń bezgotówkowych. Obecnie całość formalności dokonasz w jednym miejscu!
 
- transfer danych przez sieć GSM gwarantuje dostawca urządzenia - Posnet, więc nie przejmuj się dostępem do Internetu. W konsekwencji Pospay 2 może wykonywać pracę w jakimkolwiek miejscu!

- akumulatory drukarki, podobnie jak i  terminala zaopatrzone są w ogniwa litowo-jonowe. Gdy jedno się wyczerpie, drugie przejmuje jego rolę. To daje możliwość długotrwałego działania urządzenia bez konieczności ładowania.

- Pospay 2 jest urządzeniem bardzo komfortowym. Jego wymiary to: 15,2 x 8,02 x 8,15 cm (dł. x szer. x wys). Waga - odrobinę ponad pół kilograma. Pospay jest na tyle niewielki, że idealnie mieści się w dłoni, kieszeni, czy torbie.

ATRAKCYJNA CENA

 

- zaopatrujesz się tylko w drukarkę, a terminal wynajmujesz. Wobec tego nie tylko poniesiesz niższe koszty przy instalacji, ale również nie będziesz się zadręczał aktualizacjami systemu.
Przed zrobieniem <kup teraz> - koniecznie zadwoń  - w pierwszej kolejnosci musimy złożyć wniosek o terminal płatniczy!

- urządzenie możesz bezproblemowo dostosować do Twojego rodzaju działalności, do oferowanych przez Ciebie usług lub towarów.
 
- na wynajęty terminal otrzymasz bezterminową gwarancję. Moduł fiskalny drukarki objęty jest pięcioletnią gwarancją. W całym okresie użytkowania zapewniamy wszechstronny serwis urządzenia.

 

ZastosowanieBiuro rachunkowe, Lekarze i dentyści, Fryzjer i kosmetyczka, Parking i bilety wstępu, Auto-handel i komis, Usługi, Adwokat i Prawnik
Urządzenia z kopią elektroniczną paragonu tak
Informatyczny Nośnik Danych karta microSD/microSDHC - min. 4GB
Stawki VAT 7 (A...G)
Nazwa towarów 80 znaków
Kasjerzy8
Formy płatności 16
Rabaty / narzuty 16
Jednostki miary 40
Klawisze skrótu 20
Grupy towarowe 32
Typ mechanizmu drukującego termiczny typu "drop in" - wrzuć i drukuj
Liczba znaków w wierszu 40
Szerokość papieru 57 mm
Długość rolki papieru 14 m
Wyświetlacz operatora 4'' TFT, 480 x 800 pikseli
Wyświetlacz klienta alfanumeryczny, LCD 2x16 znaków
Komunikacja z komputerem WiFi/Bluetooth, modem GSM
Zasilaczzasilacz zewnętrzny, 5V/4A
Wbudowany akumulator litowo - jonowy 6800 mAh (drukarka); 2500 mAh (terminal)
Wymiary15,2 x 8,02 x 8,15 cm (dł. x szer. x wys.)
Waga~0,6 kg (z papierem)
AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA