Drukarka fiskalna FAWAG BOX

Producent:POSNET
2458,77
netto: 1999,00 złod ręki
Wybierz komunikacja ethernet:
- wybierz -
 • Tak
Wybierz usb:
- wybierz -
  Zapytaj o produkt
  Nowoczesna drukarka fiskalna Posnet FAWAG box to sprzęt wyróżniający się niezwykle oryginalnym designem, intuicyjną obsługą, funkcjonalnością i niezawodnością. Typowym zastosowaniem dla drukarki są małe punkty sprzedaży detalicznej, firmy usługowe, zwłaszcza z branży gastronomicznej i hotelarskiej, a także gabinety stomatologiczne i lekarskie, kancelarie prawne oraz wiele innych podmiotów. Za sprawą modułu łączności internetowej drukarka fiskalna Posnet FAWAG box łączy się z Centralnym Repozytorium Kas, co jest prawnym wymogiem w określonych branżach. Urządzenie wyposażone jest w kartę sieciową z portem USB oraz złączem Ethernet.

  Wiele możliwości wydruków
  Drukarka fiskalna FAWAG box umożliwia drukowanie, np. loga, kodów QR, czy różnych grafik. Umożliwia drukowanie faktur VAT.

  Łatwość w użytku!
  FAWAG box umożliwia wysyłanie E - paragonów do klientów, co jest bardzo nowoczesnym rozwiązaniem. Prosta klawiatura złożona z 4 przycisków znacznie ułatwia korzystanie z urządzenia! Sam mechanizm drukujący oferuje 80 znaków, a szybkość drukowanie wynosi 20 linii na sekundę. Urządzenie posiada także nowoczesny wyświetlacz graficzny zintegrowany z obudową. Bez straty bezcennego czasu zmienisz rolki paragonu dzięki mechanizmowi szybkiej wymiany papieru drop-in „wrzuć i drukuj”.

  Bezpieczne zasilanie i ogromna pojemność
  Drukarka posiada akumulator 6V i można ją ładować kabem USB przez komputer. Można do niej podłączyć szufladę.  Sama pojemność bazy towarowej wynosi aż 250 000 produktów!!
   
  ZastosowanieBiuro rachunkowe, Gastronomia, Hotele pensjonaty, Parking i bilety wstępu, Auto-handel i komis, Sklep, Usługi, Fryzjer i kosmetyczka, Adwokat i Prawnik
  Urządzenia z kopią elektroniczną paragonu tak
  Informatyczny Nośnik Danych karta SDHC - 32GB
  Stawki VAT 7 (A...G)
  Liczba PLU 250 000
  Typ mechanizmu drukującego termiczny typu "drop in" - wrzuć i drukuj
  Liczba znaków w wierszu 40
  Szerokość papieru 57 mm
  Długość rolki papieru 30 m
  Szybkość wydruku 20 linii/s
  Wyświetlacz operatora wspólny z wyświetlaczem klienta
  Wyświetlacz klienta graficzny, LCD 192 x 64 piksele
  Porty standardowe 1 x USB
  Szufladaszuflada 5V|6 V, 12 V, 18 V, 24 V* (*opcja)
  Zasilaczzewnętrzny, zasilanie przez port USB
  Port USB USB typu A (komunikacja PC, ładowanie)
  Wymiary126 x 108 x 112 mm (szer. x wys. x dł.)
  AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA