Drukarka fiskalna Posnet Thermal HD Online

Producent:POSNET
Nr produktu:DP009
3996,27
netto: 3249,00 złw ciągu 24h
Zapytaj o produkt
Drukarka fiskalna Posnet Thermal HD ONLINE to najnowsza wersja drukarki do zadań specjalnych. Jeżeli prowadzisz swoją działalność w miejscu o niesłychanie dużym natężeniu ruchu proponujemy, drukarkę skonstruowaną specjalnie do takiej pracy. Thermal HD ONLINE posiada solidny mechanizm drukujący z ceramicznym obcinaczem papieru. Dzięki niemu otrzymujesz niezawodność i gwarancję najwyższej jakości.
Cena urządzenia jest uzależniona od wybranego wariantu wyświetlacza.

ONLINE
Połącz się z Centralnym Repozytorium Kas w sposób, który jest dla Ciebie najbardziej komfortowy. Thermal HD ONLINE pozwala na to na dwa podstawowe sposoby. Czy masz drukarkę podłączoną do POS'a po USB, a Twój POS ma dostęp do Internetu ? Fantastycznie, bo nie musisz ponosić kosztów na  dodatkową infrastrukturę na sklepie. Wykorzystaj interfejs USB do połączenia z CRK. Jeśli masz taką możliwość podłącz drukarkę do CRK po LAN/Ethernet - to błyskawiczny i najłatwiejszy sposób integracji. Możesz tak samo podłączyć drukarkę do routera zaopatrzonego w GSM i korzystać z łączności bezprzewodowej.

Swoboda wyboru
Drukarka  Thermal HD ONLINE oferuje dużą gamę wyświetlaczy, dzięki którym w najbardziej optymalny sposób zaprojektujesz swoje miejsce sprzedaży. Kolejną mocna stroną jest możliwość pracy drukarki zarówno w pionie, jak i w poziomie, oraz możliwość zastosowania papieru w dwóch szerokościach – 57 lub 80 mm - możesz decydować o ty w trakcie użytkowania.

Sprawdzona w supermarketach, gastronomii i hotelach
Drukarka Posnet Thermal HD ONLINE sprosta pracy w każdym miejscu o dużym natężeniu ruchu. Drukarki fiskalne Posnet Thermal HD Online pracują w super i hipermarketach, hurtowniach i hotelach oraz stacjach paliw, lokalach gastronomicznych, fast-foodach. Spotkać je możesz także w kinach, teatrach czy muzeach.
ZastosowanieGastronomia, Hotele pensjonaty, Parking i bilety wstępu, Sklep, Stacja paliw
Urządzenia z kopią elektroniczną paragonu tak
Informatyczny Nośnik Danych karta micro SD/micro SDHC - 4GB
Eurofiskalizacjamożliwość zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej, w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (np. euro)
Stawki VAT 7 (A...G)
Liczba PLU 250000
Typ mechanizmu drukującego termiczny Axiohm, typu "drop in" - wrzuć i drukuj"
Liczba znaków w wierszu 56 znaków (papier 80mm), 40 znaków (papier 80mm), 40 znaków (papier 57mm)
Szerokość papieru 57 lub 80 mm
Długość rolki papieru 100 m
Szybkość wydruku do 47 linii/s
Wyświetlacz operatora wspólny z wyświetlaczem klienta
Wyświetlacz klienta standardowy - alfanumeryczny LCD 4x20 znaków wolnostojący - alfanumeryczny LCD 4x20 znaków podwieszany - alfanumeryczny LCD 4x20 znaków
Szufladaszuflada 6V, 12V, 18V, 24V
Komunikacja z komputerem Ethernet 2 x RS232 1 x USB
Zasilacz230V / 24V
Wbudowany akumulator NiMH 7,2V/1600 mAh, zapewniający wydruk min. 6000 linii
Port USB USB typu B (Komunikacja PC)
Wymiary143 x 144 x 181 mm (szer. x wys. x dł.) bez wyświetlacza klienta 158 x 242 x 242 mm (szer. x wys. x dł.) z wyświetlaczem klienta
Waga~ 2,6 kg (z papierem)
AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA