Drukarka fiskalna POSNET TRIO Online

Producent:POSNET
3319,77
netto: 2699,00 złod ręki
Wybierz trio online:
- wybierz -
  • Wersja standardowa
  • Wersja z modułem WiFi/Bluetoot
Zapytaj o produkt
Nowoczesna drukarka fiskalna Posnet Trio Online to sprzęt wyróżniający się niezwykle oryginalnym designem, intuicyjną obsługą, dużą funkcjonalnością i niezawodnością działania. Typowym zastosowaniem dla drukarki są małe punkty sprzedaży detalicznej, firmy usługowe, zwłaszcza z branży gastronomicznej i hotelarskiej, a także gabinety stomatologiczne i lekarskie, kancelarie prawne oraz wiele innych podmiotów stawiających na nowoczesność i innowacyjność rozwiązań fiskalnych. Urządzenie zapewnia możliwość łatwej integracji z tabletem lub smartfonem, dzięki czemu powstaje dodatkowy ekran, na którym prezentowane są ceny za produkty lub usługi. Za sprawą modułu łączności internetowej drukarka fiskalna Posnet Trio Online łączy się z Centralnym Repozytorium Kas, co jest prawnym wymogiem w określonych branżach – standardowo urządzenie wyposażone jest w kartę sieciową z portem USB, ale można zdecydować się również na wersję drukarki z modułem WiFi zapewniającym bezprzewodowy transfer danych do CRK. Drukarkę z oferty fiscash.com.pl w prosty sposób zintegrujesz również z innymi urządzeniami peryferyjnymi.

Otwórz się na nowe możliwości.
Drukarka Posnet TRIO ONLINE potrafi się rewelacyjnie wkomponować w aktualne trendy przemysłowego designu. Została wyróżniona przez Ministra Rozwoju i Finansów oraz uhonorowana przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w konkursie Dobry Wzór 2017. TRIO ONLINE wyróżnia się spośród wszystkich innych drukarek fiskalnych. Jeśli podłączysz do niej dodatkowo tablet czy smartfon, na pewno wzbudzisz zainteresowanie klientów tak nieszablonowym i nietuzinkowym rozwiązaniem. Wyobraź sobie taką właśnie wspaniałą drukarkę Posnet TRIO Online zespoloną z tabletem, w Twoim butiku lub na wyspie marketowej, albo też w sklepie: spożywczym, mięsnym, monopolowym czy jubilerskim. Urządzenie to rekomendujemy także do cukierni, piekarni, a także fast-foodów.
Drukarki Posnet TRIO ONLINE w standardzie zaopatrzone są w kartę sieciową po USB, dzięki któremu możesz połączyć się z CRK. Jeśli zależy Ci  na bardziej mobilnej pracy, zamów drukarkę wyposażoną w interfejs WiFi.
Cena urządzenia jest zależna od wybranej opcji sposobu komunikacji.

Stwórz własny system POS
Posnet Trio ONLINE to idealne rozwiązanie w rozsądnej cenie dla osób, które rozpoczynają działalność. Jest pierwszą i jedyną na rynku drukarką fiskalną z możliwością podłączenia oryginalnego ruchomego uchwytu na tablet czy smartfon. Dzięki takiemu rozwiązaniu, informacje na ekranie tabletu może zobaczyć sprzedawca a po obróceniu bez problemu - klient. Znamienitą kwestią jest funkcjonalność – zestawiając drukarkę z urządzeniem mobilnym uzyskujesz w pełni funkcjonalny POS. Wraz z rozbudową firmy możesz uświetnić i udoskonalić użyteczność drukarki o trzy moduły rozszerzenia.

Wygoda użytkowania
Nie wiesz na które urządzenie masz się zdecydować, bo dopiero rozpoczynasz działalność? Moduły rozszerzeń ulepszą TRIO ONLINE wraz z ewolucją Twojej firmy. Drukarka wyposażona jest w duży wyświetlacz, czytelny dla klienta, na którym pojawiają się cztery linie z informacją o transakcji. Dzięki interfejsie USB możesz podłączyć urządzenie mobilne (tablet, smartfon), ale także zasilać drukarkę. Bez straty bezcennego czasu zmienisz rolki paragonu dzięki mechanizmowi szybkiej wymiany papieru drop-in „wrzuć i drukuj”.
ZastosowanieBiuro rachunkowe, Gastronomia, Hotele pensjonaty, Parking i bilety wstępu, Auto-handel i komis, Sklep, Usługi
Urządzenia z kopią elektroniczną paragonu tak
Informatyczny Nośnik Danych karta micro SD/micro SDHC - 4GB
Eurofiskalizacjamożliwość zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej, w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (np. euro)
Stawki VAT 7 (A...G)
Liczba PLU 250 000
Typ mechanizmu drukującego termiczny Seiko, "drop in - wrzuć i drukuj"
Liczba znaków w wierszu 40
Szerokość papieru 57 mm
Długość rolki papieru 30 m
Szybkość wydruku do 30 linii/s
Wyświetlacz operatora wspólny z wyświetlaczem klienta
Wyświetlacz klienta graficzny, LCD 192 x 64 piksele
Porty standardowe 1 x USB
Szufladaszuflada 5V|6 V, 12 V, 18 V, 24 V* (*opcja)
Zasilaczzewnętrzny (opcja), zasilanie przez port USB
Wbudowany akumulator Li-ion 7,2V/2150 mAh
Port USB USB typu A (komunikacja PC, ładowanie)
Wymiary123 x 108 x 169 (szer. x wys. x dł.)
Waga700g
AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA