Fiskalny terminal płatniczy POSPAY 2 Online

Producent:POSNET
2212,77
netto: 1799,00 złod ręki
Zapytaj o produkt
Zastąp trzy urządzenia jednym – zamów fiskalny terminal płatniczy Pospay 2 Online i już dziś dostosuj się do nowych wymogów prawa. Urządzenie z oferty fiscash.com.pl łączy się z Centralnym Repozytorium Kas, w związku z czym jest doskonałym wyborem dla gastronomi i branży hotelarskiej, a także dla zakładów usługowych, w tym warsztatów samochodowych i wulkanizacyjnych, salonów fryzjerskich i kosmetycznych, gabinetów lekarskich i stomatologicznych, kancelarii prawnych czy firm budowlanych. Fiskalny terminal płatniczy Pospay 2 Online to urządzenie łączące w sobie funkcję terminalu płatniczego, kasy fiskalnej online oraz drukarki. Sprzęt standardowo wyposażony jest w moduł łączności GSM – do mobilnej transmisji danych, ale z CRK może łączyć się również poprzez firmową sieć WiFi, w tym z wykorzystaniem modułu Bluetooth. To poręczne urządzenie z dwoma akumulatorami litowo-jonowymi i dotykowym wyświetlaczem przypominającym ekran smartfona. Możesz korzystać z niego w punkcie sprzedaży stacjonarnej lub używać go w terenie, na targu, festynie czy bezpośrednio u klienta.

Kasa, drukarka i terminal.
Kasa fiskalna jest wymagana w przypadku prowadzenia różnych typów działalności gospodarczej, w tym niektórych usług. Co więcej, niektóre branże mają obowiązek stosowania kas fiskalnych online, czyli takich, które łącząc się z Centralnym Repozytorium Kas przekazują tam różne informacje.
Drukarki fiskalne wykorzystywane są do drukowania m.in. faktur VAT, kuponów, wydruków niefiskalnych itd. Razem z systemem POS mogą realizować wszystkie funkcje kasy fiskalnej. One także występują w wersji zwykłej i online, a funkcje wynikające z tego są identyczne jak w przypadku kas online.
Terminal płatniczy to urządzenie do realizacji płatności bezgotówkowych. Po użyciu na nim karty płatniczej bądź wpisaniu kodu BLIK łączy się z serwisem płatności za pomocą połączenia internetowego z serwisem płatności.
 

Wszystkie te urządzenia łączy w sobie POSPAY 2 Online.

 
Jedyne takie rozwiązanie na rynku
Fiskalny Terminal Płatniczy POSPAY 2 Online to znany już kasoterminal płatniczy POSPAY poszerzony o dodatkowe możliwości.
 
Mobilność i niezależność
Mierzący 15 cm długości i 8 cm szerokości i głębokości to jedno z najmniejszych urządzeń fiskalnych dostępnych na rynku – jest lekki i przenośny. Idealnie mieści się w dłoni, kieszeni czy torbie, co pozwala na użytkowanie go wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba obsługi klienta w różnych miejscach. Dwa akumulatory litowo-jonowe zapewniają długą pracę urządzenia, bez potrzeby ciągłego ładowania.
 
Jasno i wyraźnie
Kasoterminal POSPAY Online wyposażony jest w czterocalowy kolorowy wyświetlasz, charakteryzujący się dużą jasnością, co pozwala na pracę na nim nawet w nieprzyjaznych warunkach oświetleniowych. Ekran jest dotykowy, co pozwala na łatwą i intuicyjną pracę z urządzeniem.
 
Połącz się!
Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay 2 Online komunikuje się z CRK za pomocą sieci GSM, ale spokojnie, nie musisz kupować karty SIM, ani martwić się transferem danych, o to wszystko zadba POSNET. Z komputerem możesz połączyć się używając sieci WiFi, bądź też poprzez moduł Bluetooth.
 
Atrakcyjna cena
Trzy urządzenia w cenie jednego? Tak, to możliwe. Kupując Fiskalny Terminal Płatniczy POSPAY Online 2 płacisz jedynie za drukarkę fiskalną, natomiast terminal wynajmujesz.

Przed kliknięciem <kup teraz> - koniecznie zadwoń - w pierwszej kolejności musimy złożyć wniosek o terminal płatniczy!

E-SERVICE
Za obsługę płatności elektronicznych realizowanych przez Kasoterminal POSPAY 2 Online odpowiada Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych - eService. Jest to największy operator płatności bezgotówkowych w Polsce. Więcej informacji na stronie: www.eservice.pl

Zobacz film o urządzeniu 
ZastosowanieBiuro rachunkowe, Gastronomia, Lekarze i dentyści, Fryzjer i kosmetyczka, Hotele pensjonaty, Warsztat, Sklep, Usługi
Urządzenia z kopią elektroniczną paragonu Tak
Informatyczny Nośnik Danych karta microSD/microSDHC - min. 4GB
Stawki VAT 7(A...G)
Nazwa towarów 80 znaków
Max. liczba kodów do PLU 4000 (aplikacja kasowa), 100 000 (aplikacja drukarkowa)
Kasjerzy8
Formy płatności 16
Rabaty / narzuty 16
Jednostki miary 40
Klawisze skrótu 20
Grupy towarowe 32
Typ mechanizmu drukującego termiczny "drop in" - wrzuć i drukuj
Liczba znaków w wierszu 40
Szerokość papieru 57mm
Długość rolki papieru 14m
Wyświetlacz operatora 4'' TFT, 480 x 800 pikseli
Wyświetlacz klienta LCD 2x16 znaków, alfanumeryczny
Komunikacja z komputerem WiFi/Bluetooth, modem GSM
Zasilaczzasilacz zewnętrzny, 5V/4A
Wbudowany akumulator litowo - jonowy 6800 mAh (drukarka), 3050 mAh (terminal)
Wymiary15,2 x 8,02 x 8,15 cm (dł. x szer. x wys.)
Waga~0,6 kg (z papierem)
AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA