Kasy samoobsługowe

Sklepy samoobsługowe nie są już nierealnym marzeniem, lecz powoli stają się rzeczywistością. Jest to szczególnie widoczne w dużych placówkach handlowych, które coraz częściej korzystają z nowoczesnych kas samoobsługowych. To innowacyjne rozwiązanie pozwala znacznie zredukować koszty prowadzenia sklepu - dzięki samoobsługowych kasom, nie jest konieczne zatrudnianie dużej ilości pracowników!

Kasy samoobsługowe - wygoda i oszczędność w jednym

Oferowane przez nas kasy samoobsługowe są wyposażone w szereg narzędzi, zapewniających sprawne funkcjonowanie oraz intuicyjną komunikację. Dzięki prostym komunikatom klient może samodzielnie korzystać z kasy, bez konieczności wsparcia ze strony pracowników sklepu. Wykorzystanie zaawansowanych mechanizmów identyfikacji banknotów oraz monet zapewnia bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji, natomiast atrakcyjna stylistyka świetnie dopasowuje się do wystroju sklepu oraz korzystnie wpływa na wizerunek firmy. Kasy samoobsługowe z naszej oferty są wykonane z wysokiej jakości trwałych materiałów wykończeniowych, które charakteryzują się wysoką odpornością na zużycie, dzięki czemu świetnie zdają egzamin w przestrzeni publicznej. 

Nasze kasy samoobsługowe to:
  • łatwa obsługa
  • oszczędność kosztów
  • nowoczesna technologia
  • bezpieczeństwo transakcji.
 

Nowoczesny sklep samoobsługowy

Stanowisko sklepowego kasjera raczej nie jest wdzięcznym zajęciem. Dzięki najnowszym technologiom, zawód ten z biegiem czasu będzie stawał się coraz mniej potrzebny, a znudzonych i przemęczonych kasjerów zastąpią nowoczesne, atrakcyjne wizualnie i wyjątkowo proste w obsłudze kasy samoobsługowe. Dzięki dostępnym w naszej ofercie kasom, już teraz możesz korzystać z najnowszych technologii, które zdecydowanie podniosą prestiż Twojego sklepu! 
 
AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA

Filtrowanie

Cena
oddo
Producent
zamknij