Waga kontrolna FAWAG WS-1

Producent:FAWAG
1351,77
netto: 1099,00 złod ręki
Zapytaj o produkt

FAWAG WS-1 to waga kontrolna przeznaczona do placówek handlowych, przemysłowych, magazynów, gastronomii, na giełdy oraz targowiska.


POŁĄCZ SIĘ Z KASĄ!
WS-1 zapewnia bezproblemową integracje z wieloma modelami kas fiskalnych albo innymi urządzeniami takimi jak komputer. Zapewniają to złącza USB oraz złącza szeregowe w standardzie RJ45. Można wagę podłaczyć m.in. do kas POSNET Ergo, POSNET Mobile, ELZAB Jota, INNOVA Hit itd.

JASNO I WYRAŹNIE
Waga SW1 ma aż dwa wyświetlacze, jeden po stronie klienta, oraz drugi po stronie operatora. Pozwala to na dokładną ekspozycje mierzonych parametrów, niezależnie od warunków otoczenia. Urządzenie daje opcje dowolnej konfiguracji parametrów wyświetlania, takich jak jasność, kontrast etc.

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI I CIEKAWE OPCJE
Do urządzenia można dokupić opcjonalny akumulator, który zapewnia zasilanie przy awarii sieci elektrycznej nawet do 8 godzin. Jeśli chcemy uniknąć przewodów to warto zastanowić się nad kupnem modułu bluetooth. Waga zapewnia opcje m.in. automatycznego zerowania pustej szalki.

Zakres ważenia: 1,5/3 kg, 3/6 kg, 6/15 kg
 
ZastosowanieGastronomia, Warsztat, Sklep
Jednostki miary kg, g
Wyświetlacz operatora LED
Wyświetlacz klienta graficzny LCD
Liczba klawiszy klawiatury 3
Porty standardowe RJ45, USB-A
Obsługiwane urządzenia Kasy fiskalne
Komunikacja z komputerem Port USB, złącze RJ-45
Zasilacz12V DC/1,25 A
Port USB Typ A
Wymiary352 x 359 x 83 mm
Waga5,5 kg
AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA