Terminal płatniczy NETPAY

Producent:POSNET
Zapytaj o cenę

Terminal płatniczy Netpay


Podana cena to abonament miesięczny na wynajem terminala. W cenie abonamentu jest transmisja danych, dożywotni serwis na terminal D220 oraz karta SIM objęta gwarancją. Zapoznaj się z tabelą prowizji dla poszczególnych typów płatności, na końcu opisu.

Przeglądając ofertę terminali płatniczych trzeba zadać sobie pytanie, czy na pewno będzie działać on z naszą kasą fiskalną bądź systemem POS. Terminal płatniczy NETPAY to dobre rozwiązanie, jeśli posiadasz kasę NEO Online, Revo Online bądź FAWAG Lite i chcesz poszerzyć możliwości o płatności bezgotówkowe.
 
Zawsze online
NETPAY łączy się z kasą za pomocą kabla USB bądź przez WiFi. Podłączając urządzenie do kasy nie musisz martwić się o połączenie z Internetem. NETPAY w tym wypadku działa również jako modem 3G. Gwarantuje to bezpieczne połączenie z Centralnym Repozytorium Kas.
 
Szybko, łatwo i wygodnie
Wygoda i łatwość użytkowania – te dwie rzeczy idą w parze w przypadku POSNET NETPAY. Większość formalności związanych z przygotowaniem terminala do użytku (i ewentualnym zakupem odpowiedniej kasy online) wykona za ciebie agent sprzedaży. Możesz więc się skupić już tylko na obsłudze terminala, która też jest prosta, głównie dzięki wyraźnemu wyświetlaczowi o przekątnej 4”. Urządzenie jest objęte dożywotnią gwarancją.
 
Bądź uniwersalny
POSNET NETPAY zapewnia zgodność z większością stosowanych obecnie standardów płatności bezgotówkowych. Obsługuje on karty płatnicze, magnetyczne, z chipem i zbliżeniowe (VISA, MasterCard, Diners Club, Discover i American Express), a także płatności realizowane za pomocą systemu BLIK, Google Pay lub Apple Pay (wykonywane telefonem albo smartwatchem).
 
Płatności bezgotówkowe są realizowane za pomocą Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService. Jest to główny operator płatności bezgotówkowych w Polsce, co gwarantuje bezproblemową realizację transakcji.

Współpracujące modele kas
Fawag Lite Online 2.01
Revo Online 1.01
Neo Online 1.01

TABELA PROWIZJI
VISA0,69%
MasterCard0,79%
Diners Club3,2%
UPI, JCB0,99%
Karty zagraniczne w funkcji DCC0%
Karty zagraniczne bez funkcji DCC1%
Karty biznesowe z państw UE1%
BLIK0,29%
Opłata autoryzacyjna (tylko przy autoryzacji kodem PIN): 0,03 zł
Wyświetlacz operatora 4'' TFT, 480 x 800 pikseli
Komunikacja z komputerem WiFi, USB
Zasilacz5V/2A
Wbudowany akumulator 3050 mAh
Wymiary13,6, x 7 x 1,7 cm
AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA