System gastronomiczny GoPOS

72,57
netto: 59,00 złw ciągu 24h
Wybierz system gopos:
- wybierz -
  • Basic - wersja roczna (za msc)
  • Basic - wersja miesięczna
  • Pro - wersja roczna (za msc)
  • Pro - wersja miesięczna
Zapytaj o produkt
Podane ceny są cenami za jeden miesiąc. Pakiet Basic w wersji rocznej kosztuje 59 PLN netto (72,57 PLN brutto) miesięcznie, natomiast przy kupnie na jeden miesiąc kosztuje 69 PLN netto (84,87 PLN brutto). Pakiet Pro kosztuje 99 PLN netto (121,77 PLN brutto) przy zakupie pakietu na rok i odpowiednio 129 PLN netto (158,67 PLN brutto) przy zakupie na pojedyńczy miesiąc.

Zoptymalizuj system zarządzania pojedynczym lokalem lub siecią restauracji, wybierając system gastronomiczny GoPOS w wersji Basic, Pro lub Enterprise – to rozbudowana aplikacja wspierająca szereg procesów związanych z prowadzeniem działalności gastronomicznej. W zależności od wybranej wersji system oferuje szereg rozwiązań związanych z zarządzaniem procesem sprzedaży, rezerwacji, składania i realizacji zamówień czy czasem pracy pracowników. System gastronomiczny GoPOS to także znakomite narzędzie analityczne pozwalające na szybkie tworzenie zbiorczych raportów, co może pomóc w optymalizacji działalności i poprawie efektywności pracy w poszczególnych lokalach należących do większej sieci. Modułowy charakter systemu jest gwarancją jego elastyczności, zapewniając możliwość łatwego dostosowania jego funkcji do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Korzystając z systemu, z jednej platformy możesz zarządzać wszystkimi kluczowymi procesami składającymi się na codzienne funkcjonowanie każdego lokalu gastronomicznego – kontrolować obsługę zamówień, sprawdzać stany magazynowe, przygotowywać grafiki pracy, prowadzić działania marketingowe i analityczne. Skorzystaj z oferty fiscash.com.pl i zamów system w pożądanej wersji.

Prowadzenie punktu gastronomicznego to wymagające zajęcie, wymagające wiedzy zarówno o wykonywanym zawodzie, jak i o księgowości i prowadzeniu firmy. Niezależnie czy posiadasz niewielki lokal, gdzie wszystkim zajmujesz się sam, albo pracujesz w większej firmie bądź nawet prowadzisz sieć punktów gastronomicznych to GoPOS będzie dla ciebie idealnym systemem sprzedaży.
 
System GoPOS pozwala na zarządzanie twoim lokalem na wielu poziomach. Od samego procesu sprzedaży produktów, rezerwacji miejsc, przekazywania zamówień do kuchni dzięki KDS (kitchen Display System) aż po zarządzanie czasem pracy pracowników i wydawaniem raportów z działania punktu gastronomicznego czy też całej ich sieci.
 
Wynagradzaj stałych klientów promocjami i programami lojalnościowymi.
Teraz jest to jeszcze łatwiejsze. GoPOS daje ci możliwość tworzenia własnych programów lojalnościowych, jak również obsługuje systemy kart magnetycznych, z chipem, RFID i innych. Używanie „karty stałego klienta” nie stanowi żadnego problemu.
 
Dostosuj system do swoich potrzeb
System GoPOS charakteryzuje się dużą modułowością. Można dołączyć do niego m.in. system GoOrder zapewniający obsługę sklepu internetowego, czy też GoStock pozwalający na inwentaryzację i zarządzanie magazynami. Za pomocą GoStaff zaprojektujesz grafik pracy dla swoich ludzi. GoMarketing ułatwi ci działania marketingowe takie jak tworzenie programów lojalnościowych. Jeśli natomiast prowadzisz restauracje w hotelu, to bez problemu zintegrujesz się z systemami hotelowymi.

Trzy różne wersje - wybierz swoją
System występuje w trzech wersjach, Basic, Pro oraz Enterprise. Pakiet Basic przeznaczony jest do niewielkich lokali, food trucków, klubów etc. Wersja Pro znajdzie zastosowanie w większych restauracjach, klubach, pizzeriach etc. Natomiast jeśli prowadzić sieć lokali to wersja Enterprise jest dla ciebie.

Praca zdalna i dostęp do danych gdziekolwiek jesteś
Nie możesz być na miejscu bądź jesteś na urlopie i chcesz sprawdzić, jak twój lokal radzi sobie pod twoją nieobecność? Nie ma problemu. Wszystkie potrzebne dane znajdują się w chmurze, przez co dostęp do nich jest możliwy przez Internet z dowolnego miejsca na świecie. A co jeśli połączenie z siecią zostanie przerwane? System dalej będzie działał zapisując dane lokalnie i dokona synchronizacji, gdy tylko znów się połączy. Zarządzaj swoją restauracją, gdziekolwiek jesteś!
 
Niskie wymagania
Nie musisz kupować drogich specjalistycznych terminali, by móc korzystać z GoPOS. Wystarczy komputer z systemem Windows bądź urządzenie z systemem Android. Zmieniając system GoPOS nie ma potrzeby kupowania nowego sprzętu.
 
Płać jak chcesz
Realizacja płatności z GoPOS to prosta sprawa. Ustawiaj metody odpowiednie dla twojej działalności. GoPOS pozwala na realizacje form mieszanych gotówka + karta, jak i płatności w innych walutach uwzględniając jej kurs. Użytkownik dostaje czytelną informację o reszcie w PLN.

System możesz bezpłatnie wypróbować przez dwa tygodnie. Już ponad 70 firm zaufało systemowi GoPOS, wśród nich znajduje się m.in. największy park rozrywki w Polsce czyli EnergyLandia. Dołacz i ty!

Zobacz film o produkcie:

 
AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA