Small Business - Mini Kasa

Small Business - Sprzedaż
Producent:SYMPLEX
387,45
netto: 315,00 złw ciągu 24h
Zapytaj o produkt

Program komputerowy Small Business - Mini Kasa

Program Small Business przeznaczony jest do kompleksowej obsługi małych i średnich firm ze szczególnym uwzględnieniem firm handlowych posiadających urządzenia fiskalne.

Mimo swej wszechstronności program jest łatwy w obsłudze, posiada przyjazną platformę komunikacji z użytkownikiem, a co najważniejsze doskonale sprawdza się w codziennej praktyce. Program wyposażony jest w szerokie możliwości raportowania, a wśród jego szczególnych cech należy wymienić dużą elastyczność pozwalającą na dostosowanie programu do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Mini kasa jest uproszczoną wersją programu Small Business. Przeznaczona jest do programowania towarów w kasie fiskalnej, dla klientów potrzebujących prostego programu umożliwiającego programowanie towarów w kasie fiskalnej. Nie można w nim prowadzić gospodarki magazynowej, prowadzenia rozliczeń z kontrahentami czy robienia inwentaryzacji. W razie potrzeby można rozszerzyć program poprzez dokupienie jego pełnej wersji.

Podstawowe ograniczenia w stosunku do pełnej wersji:
  • możliwość prowadzenia tylko jednego magazynu,
  • możliwość programowania w danym momencie tylko jednej kasy fiskalnej,
  • brak możliwości odczytu paragonów i raportów fiskalnych z kasy,
  • brak automatycznego programowania kasy w równych odstępach czasowych (tzw. On-Line).
AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA