Kasy fiskalne dla lekarzy | Fis Cash

Z dniem 1 stycznia 2015 roku powiększył się katalog usług, który wymusza prowadzenie ewidencji przy pomocy kas fiskalnych. Zmiany, które dotkną około 70 tys. podmiotów zahaczą między innymi gabinety kosmetyczne, warsztaty samochodowe, ale również gabinety lekarskie. Poniżej prezentujemy kasy fiskalne, które idealnie sprawdzą się u lekarzy.

Kasy fiskalne przeznaczone do pracy w gabinetach lekarskich powinny posiadać kilka cech, które wyróżniają je na tle konkurencji, idealnie pasując do tego miejsca. Poniżej przedstawiamy Państwu wybrane produkty z naszej oferty, idealnie dobrane względem charakteru pracy w gabinetach. Każdy z nich wyróżnia się niewielkich rozmiarów obudową, wysoką estetyką, intuicyjną i komfortową obsługą oraz niewielką podatnością na zabrudzenia, które w razie konieczności łatwo usunąć. Niektóre, dzięki obecności akumulatora, pozwalają na pracę mobilną, która może być konieczna w przypadku np. wizyt domowych u pacjentów.

Zachęcamy do poznania naszej oferty. Kasy fiskalne dla lekarzy, które poniżej Państwu prezentujemy zostały dobrane tak, by spełniły wszystkie wymagania grupy docelowej. W razie problemów z wyborem służymy pomocą. Zapraszamy!

AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA