HISENSE HK570E - rewizja B

Zapytaj o cenę

Terminal Hisense HK570E - Rewizja B


Terminal komputerowy Hisense HK570E – rewizja B znajdzie zastosowanie na stanowiskach kasjerskich, czy też pulpitach sterowniczych. Bardzo wydajne i funkcjonalne połączenie komputera z ekranem dotykowym daje nam kompaktowe urządzenie, ergonomiczne, niezwykle odporne na wszelkie zanieczyszczenia, uszkodzenia mechaniczne, ale też na wysokie temperatury.
Dołączając do tego system bardzo efektywnego, pasywnego chłodzenia otrzymujemy sprzęt, który świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie konieczna jest praca w wyższych, niż standardowe, temperaturach. Ekran dotykowy przystosowany jest również do obsługi w rękawiczkach.
Podstawowe elementy, korpus i podstawę, można rozdzielić i korpus przy wykorzystaniu stosownych akcesoriów VESA zawiesić na przykład na ścianie.
Korzystny wpływ na funkcjonalność mają także akcesoria dodatkowe w postaci czytnika kart magnetycznych, czy też czytnika biometrycznego. Warto też wspomnieć o najistotniejszych złączach: 7 x USB 2.0, 3 x RS232, 1 x RJ11, 1 x Ethernet.
Łącząc powyższe walory z 3-letnią gwarancją oraz estetycznym wyglądem, otrzymujemy sprzęt dla wymagających.

Typowe zastosowania: stanowiska kasjerskie (POS), pulpity sterownicze (HMI).
AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA