Drukarka fiskalna Emar Tempo Pro

Producent:EMAR
2939,70
netto: 2390,00 złod ręki
Wybierz tempo pro:
- wybierz -
  • Standard 57mm
  • Standard 80mm
  • 57mm 2 wyświetlacze
  • 80mm 2 wyświetlacze
Zapytaj o produkt
2000 raportów dobowych
Rozszerzona pamięć fiskalna w drukarce Tempo PRO zapewnia wykonanie 2000 raportów dobowych, podczas gdy inne drukarki mają możliwość przeprowadzenia tylko 1830 raportów dobowych. Dzięki temu od razu zainkasujesz rabat w wysokości 203,15 zł, gdyż na drukarce Tempo PRO możesz prowadzić Swój biznes przynajmniej o pół roku dłużej bez dodatkowych kosztów.
 
Urządzenie przygotowane na Jednolity Plik Kontrolny
Jeżeli ustawodawca zażąda od  Ciebie przesłania paragonów w formacie JPK to dzięki dostępowi ON-LINE do zawartości kopii paragonów będziesz mógł błyskawicznie i bez komplikacji utworzyć taki format i wysłać go do organów podatkowych.
 
Zaaranżuj Swoje stanowisko kasowe
Kolor obudowy drukarki na stanowisku kasowym jest istotną częścią aranżacji. Możesz wybrać spośród dwóch kolorów: czarnego i białego. Poza tym wszystkie złącza gniazd kabli przyłączeniowych ( komputer, zasilacz, szuflada itp.) są zainstalowane od spodu drukarki.
 
Pełna kompatybilność
Gwarantujemy pełną synchronizację z poprzednimi modelami drukarek marki EMAR.
 
Już nigdy nie będziesz miał problemu z obsługą
Dotykowy ekran operatora sprawia, że obsługa jest banalnie prosta i intuicyjna. Masz szybki i komfortowy  dostęp do najważniejszych raportów i funkcji. A wymiana papieru? Firma Emar w 1997 r. jako pierwsza wykorzystała w drukarce system mechanizmów drukujących „easy loading” i od tamtej pory zakładanie papieru jest łatwo osiągalne i szybkie. Po prostu „wrzuć i pracuj”. Tymczasem dla jeszcze większej funkcjonalności zastosowaliśmy obcinacz papieru. Wypróbuj, a będziesz usatysfakcjonowany!
 
Reklama jest wszędzie
Wydrukuj na paragonie w nagłówku i stopce jakąkolwiek grafikę np. logo firmy. Wyświetlaj dowolną grafikę reklamową, którą możesz opracować dołączonym do drukarki programem. Drukuj kody 2D z promocjami na dowodzie zapłaty. Wykorzystuj metodykę drukarki do doskonalenia swojego biznesu!
 
Po co Ci dwie drukarki? Kup jedną a …
Będziesz drukować faktury VAT oraz NIP na paragonie. Możesz w podobny sposób wydrukować obojętnie jaki wydruk np. potwierdzenie płatności kartą, bon zamówienia i wiele innych super formatek.
 
Jak działa dostęp do paragonów ON-LINE?
Drukarką należy nawiązać łączność z siecią komputerową z dostępem do Internetu za pośrednictwem interfejsu Ethernet. W następnej kolejności instalujesz program Emar Kopia dostępny w wersji Windows lub Linux
Po konfiguracji program zdalnie łączy się z drukarką, wykonuje kopie paragonów i rejestruje w katalogu o nazwie numeru unikatowego drukarki. W razie zamiany drukarki na inną, program to zauważy i automatycznie założy nowy katalog o nazwie zgodnej z nowym numerem unikatowym.
 
Masz większa kontrolę i możliwości
Podłączenie po ethernecie pozwala na dostęp ON-LINE do paragonów, zdalnego backupu i odczytu zawartości kopii elektronicznej drukarki. Zdalny backup to dodatkowo zwiększenie bezpieczeństwa przechowywania zawartości kopii elektronicznej paragonów. Program Emar Kopia za pośrednictwem sieci łączy się z drukarką i pobiera dane. Dzięki takiemu rozwiązaniu zaopatrzysz się w dostęp ON-LINE z centrali firmy do każdej drukarki zainstalowanej w placówce handlowej w jakimkolwiek miejscu.
 
A co jeśli nie mam dostępu do sieci komputerowej?
Możesz w podobny sposób korzystać z programu Emar Kopia po podłączeniu drukarki poprzez port USB, lub USB i RS232, od tego czasu kopie paragonów będą zapisywane prosto na komputerze do którego drukarka jest bezpośrednio podłączona.
 
Co dalej?

Informacje możesz analizować z wykorzystaniem programu DFRaporty. Z programu można wydrukować raporty dobowe, okresowe np. dla organów kontroli podatkowej. Możesz przeglądać wszystkie dane elektronicznej kopii drukarki fiskalnej oraz wyszukiwać zawartość paragonów według życzenia np. wyszukać paragony, które zawierają towary o określonych nazwach oraz stawce PTU.
ZastosowanieParking i bilety wstępu, Auto-handel i komis, Stacja paliw, Usługi
Informatyczny Nośnik Danych karta microSD, backup microSD* (*opcja)
Stawki VAT 7 (A...G)
Liczba PLU 165 000
Nazwa towarów 40 znaków + 35 znaków dla opisu towaru
Typ mechanizmu drukującego termiczny Seiko CAPD247E-E, easy load system
Liczba znaków w wierszu 42
Szerokość papieru 57 mm
Długość rolki papieru do 80 m
Szybkość wydruku do 200 mm/s
Wyświetlacz operatora dotykowy LCD graficzny 128x64 px
Wyświetlacz klienta LCD graficzny 192x64 px
Komunikacja z komputerem RS232 , USB, Ethernet, WiFi*, Bluetooth* (*opcja)
Zasilacz24V / 2,71A
Wbudowany akumulator 11,1V / 2200 mAh
Wymiary135 x 249 x 151 mm (wys. x dł. x szer. - bez wyświetlacza)
Waga~ 2 kg
AllMobileASSECO - WAPROCAS Polska Sp. z o.o. DIGIDIGILAB TRADINGDotykačkaEDATAELOELTRONIKELZABEMARFAREXFAWAGHONEYWELLINNOVAINSERTPOSNETSHARPSYMPLEXTORELLYakudoZEBRA